SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mam pytanko na temat rozciągania do high kick'ów

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816


Ja tam uwazam ze rozciagać to sie powinno na krzesłach z kółkami bo jest gwarancja ze zejdziesz do pełnego szpagatu :)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 40 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 47331
nie pokazuj mi takich rzeczy bo juz widze co sie dzieje z twoimi kolanami po paru latach takich shizow

napewno bardzo skuteczne ale chyba jednak za duza cena za takie rozciaganie

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No cóz widze ze nie jestes w temacie otórz ja trenuje od jakis 12-13 lat a robie takie coś mając na sobie do 30 kg tz. 30 to rekord i nie czuje obciążenia kolan :) jdyne co czóje po dłógotrwałym treningi rozciagania to zmęczenie .Nie mowie ze ja sie tego nauczyłem w tydzien czy miesiąc :P teraz moge rano wstac i wskakuje na krzesła a żadne ścięgna czy stawy biorace udział w tym co pokazałem mnie nie bola dawniej owszem ale to jak troche przesadzałem a teraz doszedłem do takiej wprawy że juz nie ale dziekuje za martwienie sie o moj stan zdrowia :P:P:P
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Biodra, biodra - stawy biodrowe mi nawalaja. Rozciagam sie i wlasciwie tylko biodra mi przeszkadzaja (ograniczaja moje cwiczenia). Wiem, ze sciegna i miesnie sa rozciagniete bardziej i (zalozmy) moglbym podniesc noge wyzej (oczywiscie w granicach rozsadku), ale biodra mi na to nie pozwalaja - sa troche zastojale i nie chca sie "wyginac".
1.Jak je najlepiej "konserwowac"?
2.Co jest tego przyczyna?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816


Ja poprostu uprawiam duzo róznego rodzaju sportu i stopniowo sie wszystkie stawy przyzwyczaiły do obciążeń ,jak byłem młodszy ćwiczyłem troche joge :P to sie stawy tez poprzyzwyczajały a z doświadczenia zauwazyłem że im więcej sie ćwiczy tym więcej sie potrafi teraz trenuje około godzine do dwóch dziennie jednak przez ostatnich kilka lat od 4-6 godz dziennie a to robi swoje , jednak wiadomo nie każdy ma tyle czasu ale trening trening i jeszcze raz trening :)-{-<
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 40 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 47331
fak ! czlowiek guma


a ja 2 miesiace praktycvznie sie nie rozciagalem i nawet na glowe nie kopne chyba teraz okreznego

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Bede sie musial za siebie wziac. Czasami sie nie chce. Ale jak sie widzi czlowieka gume to jest jakas mobilizacja
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No może i dla was jest to mobilizacja jednak jak by cio to polecam rozciaganie wszystkiego a nie tylko nóg bo tak jak coś to ja ogolnie jestem rozciągniety i mimo że waże 85 mam w miare szybkosc i w powietrzu udaje mi sie w worek wykonac 3 kopnięcia zanim wyladuje same nogi to jednak nie wszystko w walce w bliskim dystansie przydają sie dźwignie łokcie itd. czyli rozciągniete nadgarstki i wogole noo sport to zdrowie :P
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakie kopniecia?

Rozciagac trzeba w miare wszystko, ale niektore miesnie, sciegna sa juz rozciagniete poprzez codzienne ich uzywanie, wiec nie kladzie sie na rozciaganie ich takiego nacisku. Mimo to, aby uniknac kontuzji, dobrze jest rozciagac sie calym.
...
Napisał(a)
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 34575 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 195972
Ninjak, gratuluje byq

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Teakwondo Gliwice i okolice

Następny temat

Mam pytanko na temat rozciągania do high kick'ów

electro
Polecane artykuły