SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Chęć bezkompleksowego patrzenia w lustro

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1418
Witam , znalazłam temat odnośnie ćwiczeń , trening w domu dla początkujących zaczęłam od dzisiaj, nie mam jeszcze hantli ale zamiast tego mam butelki z wodą mineralną czy na początek ten trening 3 razy w tygodniu wystarczy bo dzisiaj po treningu czuję ręce, pozdrawiam i proszę o odpowiedz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1418
rozpis treningów 3x tydz( wt, czw, sob)
1. rozgrzewka:
-bieg w miejscu, w trakcie biegu unoszenie ramion w przód i w bok po 20 razy,
- rozkrok, ramiona w górę , słony tułowia w przód i w tyłz pogłębieniem 20 razy,
- rozkrok ramiona na biodra , naprzemienne skłony tułowia w bok 20 razy,
-krążenie bioder 20 razy,
- rozkrok, półprzysiad na lewej i prawej nodze 20 razy,
- pajacyki 20 razy

trening właściwy:x 2
-Brzuszki 15 powtórzeń,
- wspinanie się na palcach obunóż 15 powtórzeń,
- przysiady klasyczne 15 powtórzeń,
- pompki na kolanach 12 powtórzeń,
- podciąganie obciążeń wzdłuż tułowia oburącz 12 powt.,
- uginanie przedramion z 1,5 litrowymi butelkami z wodą, 12 powtórzeń,
- ćwiczenia na triceps z butelką(podnoszenie butelki z wodą 1,5 l)15 powtórzeń każda ręką
rozciąganie:
- skłony z pogłębianiem i przytrzymaniem x15,
przysiady naprzemienne w rozkroku z przytrzymaniem x15,
odchylanie tułowia do tyłu, x 15,
odchylanie rąk na boki x 15 ,
podciąganie nóg do pupy x 10 każdą
...
Napisał(a)
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 65575 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 188925
z braku laku zawsze "cos" na poczatek
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1418
Jeszce do tego raz w tygodniu na siłowni z 20 min orbitrek i 30 min bieżnia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1418


Zapomniałam dołączyć jedzonko na dziś
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1418
Ten makaron wiem ,że tak nie za bardzo ale mam świetne danie właśnie z makaronem łososiem wędzonym i brokułami, pychotka
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1418


menu na dziś
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1418
dzisiejszy trening na siłowni 20 min orbitrek, 30 min bieżnia (marszo - bieg), po wczorajszych pompkach mam zakwasy na rękach i to jakie, a ćwiczenia wydawały się takie proste
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1418
Czy mogę tu nadal opisywać codzienne zmagania czy mam założyć od nowa dziennik?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19571
Czy mogę tu nadal opisywać codzienne zmagania czy mam założyć od nowa dziennik?

a dlaczego chcesz nowy dziennik zakładać ? zostań tu, jak najbardziej.

co do Twojej dietki
- fasola szparagowa - nie wliczaj jej wliczamy warzywa strączkowe typu fasola (biała/czerwona), soczewica, ciecierzyca itp
- musli tropikalne - gdy tu zaglądnie któraś szefowa, to na pewno doradzą Ci wywalenie tego z menu spróbuj może płatki owsiane, no chyba, że gdzieś napisano, że nie możesz
- nabiał ... - 4nn radziła, żeby ograniczyć do jednego posiłku. Dziewczyny wszystkim doradzają ograniczenie nabiału (zatrzymuje wodę w organizmie).
- polędwica wędzona z kurczaka - to swego rodzaju szynka, tak? to też spróbuj wymienić. możesz sobie np upiec jakieś mięsko i kroić je do kanapek,
- ryż biały - spróbuj używać tylko brązowego,
co do makaronów, to już dziewczyny muszą Ci podpowiedzieć, ja bym podążała za radą Obliques.

Powodzenia

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

konkurs / hakkuna podsumowanie str18

Następny temat

rada dla pani po 40-stce

electro
Polecane artykuły