SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chęć bezkompleksowego patrzenia w lustro

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27843

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No to twoja dieta nie moze byc absolutnie
130g ww max, podnies ilosc bialka do 130g i tluszczu by uzyskac 1800kcal
wywal wszelkie makarony i inne przetworzone biale zborza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1418


dziękuję za informacje , poprawiłam jadłospis czy teraz lepiej to wygląda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Nie wliczamy warzyw do bilansu, poza strączkowymi.
Olej sojowy i na przyszłość wszystkie produkty sojowe out z michy.
Jesz za dużo nabiału, ogranicz go do 1 porcji dziennie.

....kawa ma niezłe wartości BWT

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to w koncu makaron jest zly? nierozgotowany makaron ma chyba niski indeks glikemiczny? czy cos przeoczylem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Indeks glikemiczny nie jest zadnym wyznacznikiem tego ktore weglowodany sa dobre a ktore zle, batony typy Mars, lody tez maja niski indeks glikemiczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba zartujesz... oczywiscie ze jest to wyznacznikiem, wysoki indeks glikemiczny o ile sie nie myle charakteryzuje sie tym ze weglowodany sa bardzo latwo przyswajalne przez co wszystko idzie w tluszcz, te o niskim sie tak latwo nie przyjmuja i daja energie... slodycze maja wysoki indeks, jesli sie myle to mnie popraw i rozwin...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lody faktycznie maja niski ale mars ma 68 a powyzej 67 to juz jest wysoki indeks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Indeks glikemiczny to wartość laboratoryjna. Nas interesuje, jak już, ładunek glikemiczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jeżeli jeszcze nie zauważyłeś to nie jemy czyste węglowodany, a każda obecność białka i tłuszczu spożyta wraz w węglowodanami obniża wartość indeksu glikemicznego, stad te śmieszne wartości niektórych produktów. Albo fakt ze wystarczy zgrzankowac kanapkę by obniżyć jej indeks glikemiczny .
Indeks glikemiczny nie mowi o tym co nam daje energie a co "idzie w tluszcz" tylko jak Martucca wspomniala jest to czysta wartosc laboratoryjna nie majaca nic wspólnego z zyciem. W dodatku uwzglednia ona jedynie glukozę, fruktozę w ogole pomijając.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1418


Witam , zmieniłam jadłospis , ale co do tego nabiału do 1 posiłku to ciężko mam nabiał w 2 , szczerze mówiąc lubię nabiał czy może tak wyglądać ? chętnie też bym przyjęła jakieś rady odnośnie ćwiczeń, mam rowerek w domu i raz w tygodniu mam możliwość pójścia na siłownię, na więcej niestety nie mam jak bo muszę być z synkiem w domu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

konkurs / hakkuna podsumowanie str18

Następny temat

rada dla pani po 40-stce

WHEY premium