SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chęć bezkompleksowego patrzenia w lustro

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1418
Witam , znalazłam temat odnośnie ćwiczeń , trening w domu dla początkujących zaczęłam od dzisiaj, nie mam jeszcze hantli ale zamiast tego mam butelki z wodą mineralną czy na początek ten trening 3 razy w tygodniu wystarczy bo dzisiaj po treningu czuję ręce, pozdrawiam i proszę o odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1418
rozpis treningów 3x tydz( wt, czw, sob)
1. rozgrzewka:
-bieg w miejscu, w trakcie biegu unoszenie ramion w przód i w bok po 20 razy,
- rozkrok, ramiona w górę , słony tułowia w przód i w tyłz pogłębieniem 20 razy,
- rozkrok ramiona na biodra , naprzemienne skłony tułowia w bok 20 razy,
-krążenie bioder 20 razy,
- rozkrok, półprzysiad na lewej i prawej nodze 20 razy,
- pajacyki 20 razy

trening właściwy:x 2
-Brzuszki 15 powtórzeń,
- wspinanie się na palcach obunóż 15 powtórzeń,
- przysiady klasyczne 15 powtórzeń,
- pompki na kolanach 12 powtórzeń,
- podciąganie obciążeń wzdłuż tułowia oburącz 12 powt.,
- uginanie przedramion z 1,5 litrowymi butelkami z wodą, 12 powtórzeń,
- ćwiczenia na triceps z butelką(podnoszenie butelki z wodą 1,5 l)15 powtórzeń każda ręką
rozciąganie:
- skłony z pogłębianiem i przytrzymaniem x15,
przysiady naprzemienne w rozkroku z przytrzymaniem x15,
odchylanie tułowia do tyłu, x 15,
odchylanie rąk na boki x 15 ,
podciąganie nóg do pupy x 10 każdą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
z braku laku zawsze "cos" na poczatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1418
Jeszce do tego raz w tygodniu na siłowni z 20 min orbitrek i 30 min bieżnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1418


Zapomniałam dołączyć jedzonko na dziś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1418
Ten makaron wiem ,że tak nie za bardzo ale mam świetne danie właśnie z makaronem łososiem wędzonym i brokułami, pychotka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1418


menu na dziś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1418
dzisiejszy trening na siłowni 20 min orbitrek, 30 min bieżnia (marszo - bieg), po wczorajszych pompkach mam zakwasy na rękach i to jakie, a ćwiczenia wydawały się takie proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1418
Czy mogę tu nadal opisywać codzienne zmagania czy mam założyć od nowa dziennik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
Czy mogę tu nadal opisywać codzienne zmagania czy mam założyć od nowa dziennik?

a dlaczego chcesz nowy dziennik zakładać ? zostań tu, jak najbardziej.

co do Twojej dietki
- fasola szparagowa - nie wliczaj jej wliczamy warzywa strączkowe typu fasola (biała/czerwona), soczewica, ciecierzyca itp
- musli tropikalne - gdy tu zaglądnie któraś szefowa, to na pewno doradzą Ci wywalenie tego z menu spróbuj może płatki owsiane, no chyba, że gdzieś napisano, że nie możesz
- nabiał ... - 4nn radziła, żeby ograniczyć do jednego posiłku. Dziewczyny wszystkim doradzają ograniczenie nabiału (zatrzymuje wodę w organizmie).
- polędwica wędzona z kurczaka - to swego rodzaju szynka, tak? to też spróbuj wymienić. możesz sobie np upiec jakieś mięsko i kroić je do kanapek,
- ryż biały - spróbuj używać tylko brązowego,
co do makaronów, to już dziewczyny muszą Ci podpowiedzieć, ja bym podążała za radą Obliques.

Powodzenia

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

konkurs / hakkuna podsumowanie str18

Następny temat

rada dla pani po 40-stce

WHEY premium