SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chęć bezkompleksowego patrzenia w lustro

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1418
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1418
Mam pytanie , bo mam duże piersi i jak to bywa grawitacja powoduje ,że wisząkuzyn zaproponował żebym robiła rozpiętki mam hantelki ale nie mam ławki czy one mogą poprawić stan piersi i co wykorzystać zamiast ławki w domowych warunkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
cwiczenia wplywaja na miesnie, nie za bardzo mozna liczyc ze cos zmienia w temacie prawa ciazenia
no ale tak serio na pewno cwiczenia rozbudowujac gore klatki lekko podnosza pier i daja odpowiednei wrazenie optyczne, niewiele ale zawsze, tylko akurat rozpietki za dobre nie sa, trzeba z tym uwazac, bo mozna sobie piersi pod pachy zaprowadzić

Wyciskanie sztangi jest ok, i po kolei, cwicz podstawowe ruchy to co robilas, zmieny zobaczz tak czy siak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1418
Niestety nie mam sztangi w domu a hantelki czy to ćwiczenie co w domu wykonuję wyciskanie hantelek jest ok?A co do mojego ciała to już widzę zmianyi samopoczucie tez o wiele lepsze, tylko dziwie się że najwięcej pod biustem mi ubywa cm

Zmieniony przez - magosa w dniu 2011-05-05 13:06:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
Każdy chudnie inaczej. Kiedy zaczynałam się odchudzać nie wiedziałam czego się spodziewać. Oczywiście najwięcej straciłam w biuście ;). W zasadzie najczęściej słyszy się, że z ud, tyłka i brzucha najciężej schodzi ten fat. Życzę powodzenia.

I am not a girl that could ever be defined..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
spoko to na razie pompki i wyciskanie na skosie
przy rozpietkach trzeba zwracac uwage na spinanie miesni w szczycie ruchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1418


dzisiaj 25 min rowerek i menu na jutro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1113
A co do mojego ciała to już widzę zmiany i samopoczucie tez o wiele lepsze, - super Magosa, oby tak dalej. Widzę, że żarełko mamy bardzo podobne tylko ty masz więcej ww. Będę podglądać co jadasz bo czasami brakuje mi pomysłów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
magosa postaraj sie troche wiecej mniej przetworzonych ryb , bo domiuja wedzone i z puszki (na to mi wyglada ta w pomidorach)

I jak tylko mozesz zamiast pieczywa wstaw straczkowe, ja je lansuje bo to zdrowe zrodla weglowodanow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1418
Ok postaram się zamienić chleb z drugiego posiłku od jutra rano zostawię tylko na śniadanie a ze strączkowych to np. fasolkę szparagową bo tak naprawdę zawsze mało tych warzyw strączkowych jem i nie bardzo wiem jakie wprowadzić może jakaś podpowiedź?co do tej makreli w pomidorach to niestety z puszki kupiłam 3 sztuki to już je zjem , ale potem będę starała się wprowadzić świeżeA ten ser pleśniowy może być ,bo go wprowadziłam 2 dni temu ponoć ma jakieś dobre bakterie probiotyczne LA-5?
Dzisiejszy trening:
rowerek 15 min,
brzuchy 3x 25,
wspinanie się na palcach obunóż z obciążeniem 7 kg 3x20,
przysiady klasyczne 3x 20,
pompki na kolanach 3x12,
podciąganie obciążeń wzdłóż tułowia oburącz z obciążeniem 3,5 kg 3x20,
uginanie przedramion ze sztangielkami po 3,5 kg 3x15,
ćw. na triceps (3,5 kg) 3 x 15 na każdą rękę,
uginanie nadgarstków z obciążeniem 3,5 kg 3x 20,
wyciskanie do góry sztangielek (3,5 kg każda) na siedząco 3x15,
unoszenie bioder leżąć na plecach 3x20,
rozciąganie i 5 min rowerek
Zmieniony przez - magosa w dniu 2011-05-06 11:45:21

Zmieniony przez - magosa w dniu 2011-05-06 11:50:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

konkurs / hakkuna podsumowanie str18

Następny temat

rada dla pani po 40-stce

WHEY premium