SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lustro

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7743
witam chcialbym wstawic lustro na silke lecz to duzo kosztuje i pomyslalem nad naklejeniem foli do szyby http://allegro.pl/item1160776397_folia_do_szyb_srebrna_lustro_weneckie_75x300_f_vat.html

czy to dobry pomysl testowal ktos ?
czy bd zmuszony kupic normale?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10628
Oj chłopaki, chłopaki.
Lustro, o którym mówicie (w filmach kryminalnych, przy okazaniach) to lustro FENICKIE!
Lustra weneckie były produkowane w Wenecji i charakteryzowały się znacznie lepszą jakością od innych luster


Zmieniony przez - BAN_gring0 w dniu 2010-11-28 20:27:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
mhmm... weneckie chyba nie będzie dobrym rozwiązaniem

Nie lepiej lustro arkusz lustra 2x2 bodajże nie całe 200PLN kosztuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7743
no wlasnie tez nad tym myslalem lecz gorzej z transportem a w samochod niewejdzeie 2x2 lustro :/
i 200zl to trochu duzo wiec szukam alternatywy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16534
no to kup dwa mniejsze i juz

ja mam chyba z 10 luster razem ze soba zloczonych i daje rade

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
ja u siebie jak się pytałem u szklarza to lustro 1m wys. i 0,5m szerokości to kosztowało coś koło 30 zł. Ale te naklejki ciekawie wyglądają. U siebie i tak nie nakleje bo szyb nie mam ale możesz spróbować. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7743
chyba sie skusze na te naklejki i zdam relacje bo sa tanie ale to za jakis czas :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16534
dobry pomysl, kup i dac nac jak to wyglada, jakas fotorelacja bedzie mie widziana.

sog na dobry poczatek

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 621 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29551
ale wydaje mi sie ze uzywajac okreslenia lustro weneckie chodzi o to ze z jednej strony widac na druga a z drugiej juz nie...stosuje sie w drzwiach itp. a najczesciej widac je na kryminalach przy tym jak ktos rozpoznaje przestepce zeby ow przestepca go nie widzial;]

Gdy odpuszczasz,twój przeciwnik ma trening życia i już nigdy go nie dogonisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Kupuj, jest to nieduży wydatek, chętnie zobaczę z ciekawości czy jest coś warte.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7743
no i kupilem te lusto i nakleilem na szybe ale efekt mizerny, ale czego sie spodziewac wkońcu do tego to niesluzy ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49144
jak możesz to wstaw fote jak to wygląda,będe wdzięczny,bo sam się zastanawiałem nad kupnem tego.pozdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłownia-kraków-podgórze-kurdwanów

Następny temat

Wybór sprzętu do własnej siłowni

WHEY premium