SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OLIMP Gain Bolic :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 234
Witam,

Mam na imie Arek, mam 187 cm wzrostu i 75kg wagi. Cwicze od 2 lat, uprawiam kick boxing. Ostatnio nie mam czasu na treningi w klubie dlatego tez min. do wrzesnia cwicze w domu. Sa ta 3 treningi w tyg + czasem dodatkowo basen. Trening obejmuje cwiczenia silowe (glownie z treningu domatora) + worek bokserski + rozciaganie + brzuszki (wlasnie po raz drugi zaczynam 6 weidera) + bieganie. Oczywiscie staram sie rozkladac trening tak aby dane partie ciala mogly odpoczac. Do tej pory nigdy nie bralem jakichkolwiek odzywek itp. Jedynie co to lykalem witaminki. Jednak ostatnio zastanwiam sie czy nie kupic OLIMP Gain Bolic'a. Nie mam bowiem czasu na ukladanie diety, czesto jem pozno obiad, a czasem jest to tzw obiado-kolacja. Sniadanie jem ok 10-11, obiad 17-19, a czasem tylko cos przekasze a poznym wieczorem dopiero zjem cos pozadnego(brak czasu). Myslalem aby brac gainera w takich proporcjach :

2 razy dziennie w dni nietreningowe po 50g rozpusczane w 150g mleka

w dni treningowe 1h przed treningiem i tuz po treningu 100g w 150g

Co o tym sadzicie ?

Pozdrawiam serdecznie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 348
A nie dałoby się zastąpić tego gainera po treningu normalnym posiłkiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 234
Coz, zawsze jem po treningu, to raczej normalne, bowiem trenuje zazwyczaj wieczorna pora :) Ale coz to da jezeli jem nie systematycznie? Sniadanie zazwyczaj nie jest zbyt potezne bo rano nie mam apetytu i przez wieksza polowe dnia raczej nie jem zbyt wiele, a obiad dopiero jakis czas przed treningiem i kolejny posilek po. Zreszta bez obrazy, ale widze ze trenujesz jakis miesiac, moglbym prosic o opinie kogos bardziej doswiadczonego :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10581
Można wiedzieć po co ci ten Gain Bolic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 348
Miesiąc, a przedtem ponad rok, ale to było takie... domowe ćwiczenia.
Nie martw się, mam pojęcie troszeczkę.
Od rana jeśli nie masz apetytu to jedz płatki owsiane z mlekiem + bakalie, zawsze lepiej wchodzą niż kanapki.
Staraj się jeść między śniadaniem a obiadem, chociaż jakieś przekąski.
Gainera możesz spożywać tak jak napisałeś.
Przydałoby się żebyś przeznaczał co miesiąc jakąś część pieniędzy na dopracowanie michy.
Mimo wszystko, kup tego gainera i spożywaj 2x dziennie tak jak napisałeś.
Nie zapominaj by przed treningiem brać minimum godzinę przed żeby nie obciążać żołądka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10581
Ale po co 2 razy dziennie? Niech wyda na jedzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 348
Też tak myślałem, ale powiedział żeby wypowiadział się ktoś bardziej doświadczony, no cóż...
Nie nasze pieniądze i ciało.

Do Rajano22 : jeśli gainer nie da jakichkolwiek efektów to pomyśl nad ułożeniem dnia tak, by spożywać te 5-6 posiłków ;)
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10581
Przecież gainer efektów nie daje
Człowieku, ułóż dietę , gainer ma na celu uzupełniać braki, ale ty w ogóle diety nie masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 348
Ano =D
Ja mam dietę i spożywałem gainera tego samo który został wymieniony w temacie, w 2 miesiące przytyłem 16 kg ;)
Przedtem byłem baaaardzo chudziutki, więc najpierw zrobiłem coś by poprawić trochę wizualnie sylwetkę, teraz trochę przystopowałem z tym tyciem, ułożyłem normalną dietę, gainera już nie jem. I do marca 2011 ciągle trening na mase ;)

Zmieniony przez - Mariusz1991 w dniu 2010-05-03 14:42:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 234
W jaki sposob mam ulozyc diete skoro jak juz napisalem nie mam mozliwosci jej przestrzegania? Czytalem wiele wypowiedzi na wielu forach, takze na tym. Gainer to wkoncu obiad w proszku, a jezeli nie mam jak zjesc pozadnego obiadu w godzinach popoludniowych, to w czym szkodzi gainer?

Owszem rano moge jesc platki itp. Zgodze sie z tym. Jednak na godziny swojego obiadu nie mam zbyt wielkiego wplywu z powodu braku czasu, dlatego tez czesto po sniadaniu od godz np 11 do 17-18 nie jem praktycznie nic oprocz paru malo pozywnych kanapek.


Zmieniony przez - rajano22 w dniu 2010-05-03 15:01:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 348
Więc między tą 11 a 17/18 staraj się jeść jak najwięcej tych kanapek.
Mam rozumieć że jesteś w pracy i nie możesz co chwilę przerywać?
Więc jedz produkty których ww są uwalniane stopniowo.
O godz 18 koniecznie normalny posiłek, następnie godzina, półtorej i możesz spożyć gainera. Po następnej godzinie trening. Po treningu również staraj się zjeść coś normalnego, a gainera wrzuć z godzine przed ostatnim posiłkiem którym będzie twaróg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka na masę

Następny temat

mono + jabłczan

WHEY premium