a co jeszcze robisz na rozciagniecie? Bo zauwazylam ze mam problem z lewa pachwina defakto ta noga ktora mialam operowana wiec podejrzewam ze ciagle jest jakas koslawosc i to powoduje ze mam uczucie napietej pachwiny. Zastanawiam sie co oprocz rollera wprowadzic zeby to zlagodzic? Rozciagam sie po kazdym treningu ale zastanawiam sie czy jest cos specjalnego na te przypadlosc
Widze ze mamy podobne kontuzje 
Widze ze mamy podobne kontuzje 
Dream Big!
PIERWSZY START - Budowanie formy życia
http://www.sfd.pl/Karolina_Noskovitz__PIERWSZY_START_-t1103860.html
Tak było:
http://www.sfd.pl/Karolina_Noskovitz_dziennik_treningowy-t1078295.html