Witam!
Jestem uczniem klasy 4 podstawówki, chciałbym się spytać profesjonalistów o trening do pobicia rekordu szkoły podstawowej w głębokości skłonu (czyli stanie na ławce i zrobienie jak najwięcej cm poniżej ławki). Aktualnie mam w granicach 13-15 cm, rekord wynosi 15 cm. Wiem, że nie wiele mi brakuje, ale chciałbym go pobić o ok. 3-4, może więcej cm.
Więc proszę profesjolalistów o przykładowy trening zwiększający gibkość na mój wiek (10 lat).
Pozdrawiam!
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 10 lat
Waga: 47
Wzrost: 159
Cel treningowy: Zwiększenie gibkości
Staż treningowy na słowni: żaden
Uprawiane inne sporty: piłka nożna, siatkówka, koszykówka
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): nie ma
Dieta: nie ma
Przeciwskaznania medyczne: nie ma
Zażywane suplementy: nie ma
Jestem uczniem klasy 4 podstawówki, chciałbym się spytać profesjonalistów o trening do pobicia rekordu szkoły podstawowej w głębokości skłonu (czyli stanie na ławce i zrobienie jak najwięcej cm poniżej ławki). Aktualnie mam w granicach 13-15 cm, rekord wynosi 15 cm. Wiem, że nie wiele mi brakuje, ale chciałbym go pobić o ok. 3-4, może więcej cm.
Więc proszę profesjolalistów o przykładowy trening zwiększający gibkość na mój wiek (10 lat).
Pozdrawiam!
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 10 lat
Waga: 47
Wzrost: 159
Cel treningowy: Zwiększenie gibkości
Staż treningowy na słowni: żaden
Uprawiane inne sporty: piłka nożna, siatkówka, koszykówka
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): nie ma
Dieta: nie ma
Przeciwskaznania medyczne: nie ma
Zażywane suplementy: nie ma
Krzysztof Piekarz