SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Szajba - Chasing The White Rabbit

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 771729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
@szajba-Cieszy mnie, że się Kaban podoba.

Piękne te odważniki. Zarzekałem się że 60kg krakena już na pewno nie kupię.Ale chyba jestem kolekcjonerem odważników dla mnie mają przepiękny kształt i idealnie wpasowują się w anatomiczną budowę mężczyzny (u kobiet może uciskać piersi) i można je przytulić po zarzucie lub w trakcie przysiadów. A sztangi nie przytulisz


Zmieniony przez - orzegów w dniu 2016-01-26 00:36:27
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4357 Napisanych postów 10989 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 552700
orzegów
@szajba-Cieszy mnie, że się Kaban podoba.

Piękne te odważniki. Zarzekałem się że 60kg krakena już na pewno nie kupię.Ale chyba jestem kolekcjonerem odważników dla mnie mają przepiękny kształt i idealnie wpasowują się w anatomiczną budowę mężczyzny (u kobiet może uciskać piersi) i można je przytulić po zarzucie lub w trakcie przysiadów. A sztangi nie przytulisz



Kraken to już raczej poza moim zasięgiem i nie mam ambicji by takiego potworka użyć w przyszłości
Wp(r)asowałby się we mnie i wylądowałbym na urazówce

Trening

Rozgrzewka - 10 minut

Podciąganie kolan do klatki w zwisie - 6x20
Kółko z kolan - 5x15
Unoszenie tułowia na ławce skośnej w dół - 5x40
Skęty i skłony tułowia na boki ze sztangą - kilka minut

Rozciąganie - 20 minut

Zamiast kółka którego nie posiadam, użyłem deskorolki.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13738 Napisanych postów 32193 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143621
Brzuch przeorałeś mocniej niż oracz pole!
Zrobiłeś więcej serii niż dawniejsi kulturyści.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4357 Napisanych postów 10989 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 552700
ojan
Brzuch przeorałeś mocniej niż oracz pole!
Zrobiłeś więcej serii niż dawniejsi kulturyści.


Trudno mi to ocenić, gdyż po pierwszym ćwiczeniu nie czułem pracy mięśni brzucha.Kolejne ćwiczenia robilem z lekko zgiętymi plecami, by ograniczyć pracę prostowników. Nawet przy plankach których kila zrobiłem na koniec, nie czułem typowego palenia mięśni tylko jakeś ogólne osłabienie korpusu.



--------
Dziś dzień OFF i UF




Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2016-01-27 22:50:36

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4357 Napisanych postów 10989 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 552700
Wczoraj obudziłem się z lekkimi zawrotami głowy. Właściwie cały dzień przeleżałem, Dziś lekka poprawa.
Siłą rzeczy kolejny dzień bez treningu.
Dieta leży i kwiczy. Od dwóch dni na wodzie i owocach. Coś tam czasem białka wcisnę.
Trochę odpoczynku mi się przyda.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 438654
Zdrowiej ! A żeby nie było to bezczynne obijanie się, wklej dla kolegi kilka zdjęć z urokliwych miejsc :)


Zmieniony przez - shadow78 w dniu 2016-01-30 07:23:38

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 438654
Jak zdrówko?

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4357 Napisanych postów 10989 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 552700
shadow78
Jak zdrówko?


Dzięki, za pamięć. Jeszcze żyję
Chyba doszedłem do siebie. Ostatni tydzień to całodobowa rekonwalescencja. Budziłem się z zawrotami głowy i kładłem się z zawrotami.Może jakiś mały wylew, może nowotwór, może przetrenowanie.
Najważniejsze, że przeszło.
Dziś lekki trening klatki. Jakieś 25 serii na płaskiej i na skosie. Na koniec spróbowałem zarzutu 2KB32 i wszedł bez problemu. Nie przewróciłem się i nie połamałem. Do niedzieli sobie popykam ze sztangą i w poniedziałek na prom.
Od kolejnej środy wracają już kettle, bieganie i morsowanie. I robota Stęskniłem się za pracą.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 438654
Dobrze, że poświeciłeś czas na uczciwe wychorowanie się. Zdrowie jest najważniejsze. Warto pomyśleć o jakiś badaniach kontrolnych kiedyś, całościowych :)

Dawaj znać co tam u Ciebie.

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 518 Napisanych postów 10132 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68495
Może jakiegoś pierwiastka brakowało? Jak z jedzeniem? Węgle?

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forma na lato z Lidlem

Następny temat

Wstępne Zmęczeni Mięśni VS Plan na Masę

Shoty
Polecane artykuły