SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szajba - Chasing The White Rabbit

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 720686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87749
Trzeba jednak założyć osobny temat "Wchodzenie vs. Pompki "
Narobiliśmy smaka a przynajmniej Szajba może pompkami też się ktoś zainteresuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No jak dla mnie to 300 wejść na stołek jest bardziej osiągalne, niż 300 pompek w WW przynajmniej tyłek nie ucieka, jedyne na czym trzeba się skupić, to sztanga nas głową...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Uciekającym tyłkiem w pompkach się nie przejmuj, Wyćwielowi to nie przeszkadza
Wyćwiel, to zakładaj temat jako każdy będzie wrzucał co chce. Na ten przykład można by robić pompki i wstępowanie, a na koniec zsumować dla każdego zawodnika i porównać wyniki.
Wysokość stołka odpowiada 28% wzrostu zawodnika. Reguły do pompek to nie moja bajka. Jeśli chcecie handicapów dla Pań, to jakieś sensowne propozycje proszę.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627363
Ja sobie powchodzę standardowo poza konkursem. Mi się podobał niewymagający umysłowo charakter tej czynności i jej wpływ na moje tętno:)
A tak na serio, potwierdziłam konto na yt, żeby móc przesyłać filmiki ponad 15 minut, a i tak ciągle przerywa przesyłanie. Może problemy techniczne tego typu trzeba wziąć pod uwagę w ewentualnym konkursie - czy tylko ja tak mam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Patik, liczyłem na Twój udział w tym sprawdzianie.
Film zrzuć sobie na lapka i wtedy wysyłaj.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87749
Założę temat tylko nie zapominajmy że nie jest to żaden konkurs a wyzwanie
Co do tyłka to przy pompkach do wyzwania jest sprawa prosta raczej będzie zostawał a nie wędrował w górę jak już to raczej przy wchodzeniu z upływem czasu ( konkretna ilość powt.) pewnie zobaczymy wypinanie jak zabraknie pełnego wyprostu w biodrach
Tak w ogóle to zachęcam do popróbowania pompek z oderwaniem dłoni od podłoża to jest naprawdę łatwiejsze w wykonaniu niż pompki klasyczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wycwiel

Co do tyłka to przy pompkach do wyzwania jest sprawa prosta raczej będzie zostawał a nie wędrował w górę

No u mnie jest na odwrót... może po 100 powtórzeniu w końcu zacząłby zostawać... ale najpierw trzebaby te 100 wykonać chyba jednak wolałabym ten stołek..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
_Szajba_
fanss

Szajba, bez niespodzianek, ale jesteś cyborg, wytrzymałością girek to ci na forum(całym) nikt nie skoczy. Jakieś zawody w parach o myślcie to wam z Tsu w całym kraju nikt nie fiknie


Jestem przekonany, że Tsu nic nie brakuje i takie zawody mogłaby śmiało sama obskoczyć


O tym to akurat też jestem przekonany. Wiem też, że podobnie do Ciebie, sama w zawodach za szybko nie wystartuje. Nieśmiałe z was robocopy czy co, nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
wycwiel
Założę temat tylko nie zapominajmy że nie jest to żaden konkurs a wyzwanie


Spartańskie pompki vs Spartańskie wejścia na taborek - challenge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fanss

O tym to akurat też jestem przekonany. Wiem też, że podobnie do Ciebie, sama w zawodach za szybko nie wystartuje. Nieśmiałe z was robocopy czy co, nie wiem.

Oj tam zaraz nieśmiałe.. jakby mi tu na miejscu jakieś WW zorganizowali, to już bym wystartowała.. niestety u mnie każdy wyjazd, to ciężka operacja logistyczna jest póki co.. ale 18.05 to nie tak długo
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forma na lato z Lidlem

Następny temat

Wstępne Zmęczeni Mięśni VS Plan na Masę

WHEY premium