na kilka/naście dziur przez kilka lat i to w cegle to nie wiem czy warto za bardzo rozkminiać
ja mam boscha z udarem (koszt 300 jakieś 10 lat temu) i jak wierciłem w suficie i ścianie nośnej to udar mocno się przydał - nie zaszkodzi mieć
dodatkowo można w niej zmienić kierunek obrotów więc może jako wkrętarka robić - chociaż trochę za ciężka jest jak an śrubokręt
działa dobrze tylko przycisk szwankuje co mnie wnerwia, ale używam za rzadko żeby coś z tym zrobić
Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-06-07 18:37:17
ja mam boscha z udarem (koszt 300 jakieś 10 lat temu) i jak wierciłem w suficie i ścianie nośnej to udar mocno się przydał - nie zaszkodzi mieć
dodatkowo można w niej zmienić kierunek obrotów więc może jako wkrętarka robić - chociaż trochę za ciężka jest jak an śrubokręt
działa dobrze tylko przycisk szwankuje co mnie wnerwia, ale używam za rzadko żeby coś z tym zrobić
Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-06-07 18:37:17

