SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szajba - Chasing The White Rabbit

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 723157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Jeszcze polubisz pływać i już wpadłeś!! Trafiony - zatopiony!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
panteon
Jeszcze polubisz pływać i już wpadłeś!! Trafiony - zatopiony!


Lubię pływać Natomiast co uprawiania TRI mam swoje zdanie Z drugiej strony kibicuję każdemu kto ma pasje.

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
adam77
Szajba co tu się odp*****la się pytam? Cóż za zmiana priorytetów Jako, że biegać lubię (rekreacyjnie), rower też lubię to kibicuję Tylko kulek jakoś mało


Niestety z powodu poważnej awarii lewego barku zarzuciłem chwilowo i kulki i sztangę. Będąc ostatnio w Polsce, umówiłem się nawet na wizytę do fizjo, ale wcześniej zahaczyłem o trenera od kulek i fizjo zszedł na dalszy plan. To był błąd. Póki nie uporam się z tym problemem nie będzie dźwigania.

A skoro nie dźwigam to sobie pobiegam i pojeżdżę.
1/4 IM
-pływanie 950m
-rower 45km
-bieganie 10,55km
Jakby nie patrzył zrobiłem 2/3. Ile to będzie 2/3 z 1/4? 1/6IM

Pływanie odpuściłem. Może w najbliższym czasie spróbuję z pływaniem.
Rower postanowiłem zrobić tak mocno jak tylko potrafię. Dobiły mnie podjazdy i wiatr. Pierwsza pętlę zrobiłem ze średnią 31,7km/h, na kolejnej spadło 30 30,7km, ostatnią utrzymałem na 30,1km/h Pozostało mi tylko dobić do 45km bo mi kiepsko trasę wymierzyli.
Dwie minuty w strefie i bieg.
Tu zdecydowałem się pobiec tak, by dobiec Jakoś poszło











When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12149 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131169
A co się stało z tym barkiem?
Może spróbujesz moich kubanów - mnie pomogły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Nie wiem co sięstało, nie jestem lekarzem. Myślę że to ciasnota podbarkowa. Zasadniczo przy ćwiczeniach takich jak ciągi czy wiosło problemu nie ma, ale jak tylko muszę zrobić coś na wysokości piersi, lub wyżej, zaczynają sięproblemy.

Tymczasem Szajba na swoim ferrari

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Podczas jazdy na rowerze bark Cię nie boli ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5939 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346018
Szajba --jak nazywa się ta fura i jaki rozmiar ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
jsdolan5
Podczas jazdy na rowerze bark Cię nie boli ?

Nie. Niby barki wyglądają na wysunięte do przodu, ale mam spięte plecy. Podobnie z bieganiem, tyle że tu barki cofnięte i spięte plecy. Jedynie podczas pływania odczuwam dyskomfort, a właściwie, po pływaniu.
Jawor50
Szajba --jak nazywa się ta fura i jaki rozmiar ??

Kands Maestro. Rama rozmiar 21 cali. Podobno to najlepszy trekkingowy rower biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny. Do kolarstwa średnio się nadaje. Kiepska geometria, za szerokie opony i ciężkie koła, ciężki widelec z amortyzatorem, z pełnym bidonem 17kg
Ma tylko dwie zalety. Jest biały i stoi za drzwiami
Link


Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2017-07-13 22:44:32

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5939 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346018
Szajba ,nawet nie chcę myśleć jaką prędkość będziesz rozwijał na ''prawdziwej'' kolarce :),skoro teraz ponad 30 km/h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
fajna maszyna ! ale najważniejsze jest to czy cieszysz bo to jest najważniejsze !
szerokiej i plaskiej drogi !!! no moze plaskiej nie , za bardzo bys sie rozpedzil


Zmieniony przez - KEBUL74 w dniu 2017-07-14 08:26:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forma na lato z Lidlem

Następny temat

Wstępne Zmęczeni Mięśni VS Plan na Masę

WHEY premium