SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szajba - Chasing The White Rabbit

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 721310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Technikę techniką, ale ten fail to chętnie zobaczę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
fanslaska
Technikę techniką, ale ten fail to chętnie zobaczę

Będziesz mił okazję się pośmiać
Przesyłają się.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
_Szajba_


Technika w tylnych masakra, we frontach znacznie lepiej.


aż nie chce mi się wierzyć że skoro w tylnych miałeś technikę do bani to w przednich miałeś dobrą to trochę przy twoich plerach się wyklucza

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
_Szajba_
fanslaska
Technikę techniką, ale ten fail to chętnie zobaczę

Będziesz mił okazję się pośmiać
Przesyłają się.


Jak będzie z czego to nie omieszkam. Bardziej jednak mnie interesuje jak się wyratowałeś. Ja mam lęki przed przysiadami i podchodzę tylko do ciężaru, którego jestem pewien na 200%, gdyby nie one, oceniam się na chwilę obecną na 210 (ale to takie teoretyczne pitu pitu, któego nie lubię).


Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2016-08-19 22:32:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Spokojnie, zróbcie sobie kawę, popcorn, jakieś paluszki

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Fronty, przy 100kg fail. Nawet za bardzo nie walczyłem.Gdybym podniósl wyżej łokcie, może by poszło, a może nie


When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
przy 90 już powinieneś odpuścić bo zgiąłeś plecy. szacun za głębokość ale z podwójnym dnem nie zajedziesz za daleko no i to trzymanie za paski.... tak bardzo mobliny facet jak ty a nie trzyma tego jak należy. przemawia przeze mnie hipokryzja bo sam kiedyś tak robiłem, potem było na barkach a teraz jest dopiero tak jak powinno. to aż dziwne. jak by nie było jak na takiego chudzielca ciężar spory potencjał jest

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Dlaczego nie zajedzie daleko z podwójnym dnem i co złego jest w trzymaniu za paski? Gwid, prezentujesz nadgorliwość neofity :P :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
W skrócie- widziałeś żeby klokov albo lien podnosili z paskami? Paski obniżają łokcie bo przenoszą środek ciezkosci w inne miejsce. Czemu nikt na zadnych zawodach nie podnosi w paskach? Paski są wg mnie i tylko wg mnie gorszym rozwiązaniem niż trzymanie na krzyż.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Padam na ryj, jutro się ustosunkuję
Tymczasem jest i back squat, lub Good morning, jak kto woli



When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forma na lato z Lidlem

Następny temat

Wstępne Zmęczeni Mięśni VS Plan na Masę

WHEY premium