SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szajba - Chasing The White Rabbit

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 721367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
z mojego skromnego laickiego jak narazie doświadczenia z kettlami to ja przynajmniej bardziej czuje tył pleców jak robię fronty z kettlami niż ze sztangą. ze sztangą jakoś wygodniej narazie jest dla mnie ale pewnie jest to tylko podyktowane doświadczeniem.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Sztangę na grzbiecie po prostu się opiera i sobie tam leży (może trochę gniecie!)
Kettle trzeba stabilizować. Na początku przygody z przysiadami z dwoma kettlami miałem zakwasy w okolicy kręgosłupa/łopatek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Myślę, że z dwukrotnie większym obciążeniem niż ona dźwiga, nie sprawiłoby to żadnych problemów

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szajba, dawaj filma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
fanslaska
Szajba, dawaj filma

W swoim czasie będzie i film

Tymczasem małe podsumowanie trzymiesięcznej masy.
Waga - 78kg - 86,5kg
Brzucho - 82cm - 87cm
Udo - 57cm - 61cm
Reszta obwodów - zmiany kosmetyczne lub nie umiem/nie chce się/nie mam jak się zmierzyć

Komentarz do powyższego.
Wydaje się że najwięcej przybyło mi tam gdzie najłatwiej łapię tłuszczyk. No i to właściwie tyle co mam do powiedzenia
Nie wiem, czy lecieć dalej obecnym trybem, czy może dodać trochę interwałów biegowych lub kompleksów z kettlami czy sztangą, czy robić dalej masę, czy może już krótkie redu.

Fotka z rana


1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Kozak!!
Lepiej niż po redukcji, ale też zdjęcie lepiej zrobione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
dobrze jest nie kombinuj
jeżeli samopoczucie jest dobre, nie musisz jedzenia wmuszać to jedź dalej i tyle
bo skoro rozważasz dodanie interwałów to nie zakładam że potrzebujesz odpocząć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Jest dobrze, nic nie redukuj...chociaż moje zdanie w temacie redukcji jest już chyba znane ...bo to coś po hiszpańsku, nie? :P :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
panteon
Kozak!!
Lepiej niż po redukcji, ale też zdjęcie lepiej zrobione


Były też i gorsze zdjęcia, ale usunąłem
Parę kilo więcej to i powinno być lepiej, zobaczymy jak będzie dalej szło.

kabo9
dobrze jest nie kombinuj
jeżeli samopoczucie jest dobre, nie musisz jedzenia wmuszać to jedź dalej i tyle
bo skoro rozważasz dodanie interwałów to nie zakładam że potrzebujesz odpocząć


Samopoczucie OK, choć nie powiem, trochę zmęczony jestem. Albo boli mnie góra, albo dół, albo wszystko na raz i jakoś nie widzę nadziei na adaptację. Jedzenia nie wmuszam, a nawet dorzuciłbym jeszcze, bo chęć jest. Póki co będę, jak radzicie, leciał tak jak lecę.

ajazy
Jest dobrze, nic nie redukuj...chociaż moje zdanie w temacie redukcji jest już chyba znane ...bo to coś po hiszpańsku, nie? :P :)

Głowę dałbym sobie uciąć, że to z wymysł makaroniarzy
To pomasuję jeszcze trochę

Dzięki, bo już zaczynałem kłódkę na lodówkę szykować

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forma na lato z Lidlem

Następny temat

Wstępne Zmęczeni Mięśni VS Plan na Masę

WHEY premium