SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szajba - Chasing The White Rabbit

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 723829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
zaraz zaraz Szajba !!!!! juz gdzies bylo tzn pisales o przewadze chińskich malych raczek nad finskimi inżynierami
kup se pan garmina made in china
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Kebul, postanowiłem dać jeszcze jedną szansę tym fińskim inżynierom. W końcu od dwóch lat "używam" pasa suunto i mimo tego że nie bardzo chce współpracować, jeszcze się nie zepsuł

Novy, Spartan to taki trochę drogawy jest, rzekłbym nawet, że za drogi. Myślałem o zwykłym czarnym ambicie3, ale są też jakieś graphity i jemu podobne.
Możesz mi udzielić informacji (nie znalazłem nigdzie takiego info) czy w czasie biegania pokazuje tętno i aktualne tempo (jak szybko aktualizuje dane)?
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na bieżąco. Wszystko możesz ustawić na poziomie serwisu movescount, włącznie z częstotliwością aktualizacji gps. Ja od kiedy biegam wg suunto i paska hr biegam równo, tzn wiem kiedy przyspieszam i serducho zaczyna za szybko walić. Dla mnie sprzęt pierwsza klasa, ale to moje zdanie. Są u nas jeszcze inni użytkownicy suunto, ich też możesz zapytać jak im się sprawdza. Jeśli miałbyś już brać Suunto Ambit 3 to bierz wersję Peak. Z modeli trójki ma najmocniejszą baterię. Czarny mi chodził po głowie, ale jak się trafił niebieski to nawet nie zamieniłbym go teraz na inny kolor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Dzięki, w razie gdybym miał jeszcze jakieś pytania to będę walił do Ciebie, bo inni użytkownicy suunto chyba są na urlopach (prócz Ronina który łazienkę maluje).

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pisz jak będzie potrzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Carb Nite

Do 20:00 zjadłem 300g jajek gotowanych, 150g sera żółtego, 175g karkówki smażonej na grillu z której cały tłuszcz uciekł i dość.
O 20:00 szejk z pół litra ciepłego mleka i 50g miodu

Trening
Rozgrzewka - 10 minut
W czasie rozgrzewki poczułem już uderzenie ciepła i się pogubiłem w treningu. Poszły w ruch kettle, we wszystkich rozmiarach i w całym asortymencie ćwiczeń na jedną i dwie kule. Po półgodzinie dorzuciłem sztangę i hantle, podpompowałem bicki i klatkę. I tak miotając się od sztangi do kettli przepracowałem kolejne pół godziny z odpoczynkami tylko na zmianę stanowiska.
Po treningu wpadła torba ryżu, trochę niedogotowany, ale nie mogłem dłużej czekać, pół słoika dżemu i więcej mleka. Właściwe nie zdążywszy tego przełknąć, przygotowałem sobie kolejną porcję ryżu, tym razem jaśminowy z drugą połową słoika dżemu i końcówką mleka. Zjadłszy ten ostatni posiłek, przypomniałem sobie o białku. No to wpadła kostka twarogu, bo chudym mięsem nie dysponuję.
Na chwilę obecną wpadło mniej więcej od godziny 20:00, 2800kcal a w tym 600g węgli A wieczór jeszcze młody
To będzie dobre ładowanie

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sukcesów z CN. Bedę obserwował chociaż w WD bardziej skręcam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Przeczytałem o tych posiłkach i mi brzuch wywaliło, jak sam bym to wszystko zjadł!
Tylko 2600kcal w takiej górze żarcia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
novyneo
Sukcesów z CN. Bedę obserwował chociaż w WD bardziej skręcam


CN to tylko ładowanie węglami w celu podkręcenia metabolizmu. WD co cały system Po skończonej redukcji, czyli niedługo, wracam na CBL, a tu już bliżej do WD.
Jednak tym razem zrewiduję trochę moje zapotrzebowanie kaloryczne. Dwanaście kilogramów masy w 6 miesięcy to trochę za dużo.

panteon
Przeczytałem o tych posiłkach i mi brzuch wywaliło, jak sam bym to wszystko zjadł!
Tylko 2600kcal w takiej górze żarcia?


Brzuch wywala tylko wieczorem, bezpośrednio po napchaniu. Waga przez snem, 89kg, rano 86kg. Do tego wydaje się tak jakbym chudszy był (żyły wyłażą) pomimo iż złapałem trochę wody.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Mi wywala od czytania o jedzeniu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forma na lato z Lidlem

Następny temat

Wstępne Zmęczeni Mięśni VS Plan na Masę

WHEY premium