SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Szajba - Chasing The White Rabbit

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 771649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4357 Napisanych postów 10989 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 552700
Taperingu ciąg dalszy
Trening
Tallac z Trainer Road a w nim 3x15' w zakresie 88-94%FTP na przerwie 3'. Trening zrobiony na nowym owalnym blacie Rotor'a Q-Ring Aero Black Edition, OCP ustawione 5, każdy kolejny 15 minutowy interwał w coraz niższej kadecji.
Na szybko mogę stwierdzić, że różnica jest znaczna. Czuję się świeższy i gdyby nie to że ZŁO wieje i CIEMNOŚĆ wokół, poszedłbym pobiegać ;)






Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 12/12/2018 10:59:51 PM

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4357 Napisanych postów 10989 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 552700
No tak, byłbym zapomniał. Wczoraj miła Pani w przychodni pogratulowała mi wyników, na co ja ją okłamałem że boli mnie wątroba, na co ona wystawiła mi skierowanie na ALAT i coś tam jeszcze, na co ja widząc że dobrze mi idzie, wyciagnąłem sprawę arytmii, co zaskutkowało skierowaniem do kardiologa.
Teraz do ósmego stycznia muszę wymyśleć uzasadnienie, co nie będzie trudne, by kardiolog wysłał mnie na wysiłkowe EKG. I na 100% cały ten stres zakończy się spadkiem libido i kiepską formą psychiczną, co spowoduje konieczność badań testosteronu i kortyzolu.
O, taki mam plan
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13735 Napisanych postów 32190 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143604
Plan perfekcyjny.
Na arytmię to dostaniesz Holtera - zapomnij o badaniu wysiłkowym
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13801 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636483
Co do znaczenia pojedynczych badań kortyzolu to mój endo sie postukał w głowę... Ale może coś sobie z nich wywrózysz:) Reszta moze przejść...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4357 Napisanych postów 10989 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 552700
ojan
Plan perfekcyjny.
Na arytmię to dostaniesz Holtera - zapomnij o badaniu wysiłkowym

Jeśli zaburzenia serca które odczuwam występują w zakresie 150-180bpm, czyli podczas biegu, nie ma opcji by nie skierował mnie na wysiłkowe. A jak się nie uda to tak czy siak zrobię wysiłkowe. W końcu to nie fortuna a da konkretną informację co się dzieje na wyższych obrotach. Dodam, że moja arytmia to nie mój wymysł. Była podstawą do obniżenia kat. wojskowej do D

Paatik
Co do znaczenia pojedynczych badań kortyzolu to mój endo sie postukał w głowę... Ale może coś sobie z nich wywrózysz:) Reszta moze przejść...

Czemu pojedyncze? Zrobię immunologię rano z NFZ i wieczorem z własnej kieszeni. Będę miał wahania i kortyzolu i testosteronu

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8632 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294460
Przebiegły!
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13735 Napisanych postów 32190 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143604
panteon
Przebiegły!
Nie tylko przebiegły ale i logiczny.

Też mam arytmię stwierdzoną przy badaniu pulsu w spoczynku oraz Holterem. Kardiolog powiedziała, że nie wymaga ona leczenia .
Twoją arytmię leczysz? Masz taką wydolność, że niepodobna aby była ona możliwa przy arytmii.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13801 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636483
Faktycznie, przebiegły:) Fajnie, trzymam kciuki za realizację planu. Na wyniki chętnie popatrzę. Zawsze sie człowiek czegoś nowego nauczy nie własnym kosztem:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4357 Napisanych postów 10989 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 552700
Przebiegły nie jestem i właściwie męczy mnie ta sytuacja, choć pogaduchy w przychodni bywają ciekawe
Skoro jednak od prawie trzydziestu lat płacę, to chciałbym w końcu coś z tego skorzystać, tym bardziej, że zamiast kosztownego leczenia w przyszłośc wybieram znacznie tańsza badania które leczeniu mogą zapobiec lub obniżyć jego koszta.

Ojanie, moja arytmia była diagnozowana na EKG i Holterze 24h. Czy obecnie sę nasiliła czy może osłabła nie wiem i właśnie to chcę sprawdzić, a właściwie to jak moje serce pracuje w czasie submaksymalnego i maksymalnego wysiłku.
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13801 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636483
"Skoro jednak od prawie trzydziestu lat płacę" - to póki mogę, płacę za prywatne badania też, bo mam je bez łachy:) Najgorzej jak skierowanie jest potrzebne na prywatne badanie....
Idę i wrócę jak juz bedą te badanka do pooglądania:)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forma na lato z Lidlem

Następny temat

Wstępne Zmęczeni Mięśni VS Plan na Masę

electro
Polecane artykuły