SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szajba - Chasing The White Rabbit

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 723841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zabije Cię ten sport. Człowiek ma jakąś porcję energii życiowej, wyczerpiesz i po ptokach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
paawo
Zabije Cię ten sport. Człowiek ma jakąś porcję energii życiowej, wyczerpiesz i po ptokach.
złego licho nie bierze. To mocny drań.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Brann
Połówka teraz to 1:48 z groszem z tego co kojarzę? Ile jest teraz na 10 km? Wyniki biegowe mamy całkiem podobne.


Mój ostatni poprawiony wynik na połówce to 1:47'19. Mogło być trochę lepiej, ale pierwsze 2.5km pbiegłem rozgrzewkowo (avg 5'27 min/km), a średnie tempo z ostatnich 14km to 5'02 min/km.
Mój najlepszy czas na 10km to równo 50 minut. Najlepszy czas zapisany na movescount to 0:50'12
Wyniki biegowe masz znacznie lepsze. Niby kilka minut, ale tu głupie 5 minut robi kilometr dystansu

Tymczasem ....
Po wczorajszych przysiadach musiałem dzis napęd przepłukać, bo kulawy przez cały dzień łaziłem


When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30569 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131225
Ja swój napęd przepłukuję zazwyczaj winem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam lepsze wyniki bo mnie premiuje nawierzchnia po której biegam. W tych samych warunkach nasze wyniki byłyby praktycznie takie same
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
ojan
Ja swój napęd przepłukuję zazwyczaj winem.


Ojanie, mam za wąską szyjkę w gąsiorze

Brann
Mam lepsze wyniki bo mnie premiuje nawierzchnia po której biegam. W tych samych warunkach nasze wyniki byłyby praktycznie takie same

Te czasy które podałem, to z biegania po asfalcie. Masz lepsze wyniki bo jesteś lepszy .... tfu ... miało być lżejszy, młodszy, niższy, węższy, ........
Pewnie coś bym jeszcze wymyślił, żeby usprawiedliwić swoje wyniki

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pfff...te moje 1:40 to na dopingu, więc nie do końca się liczy. I nie solco mam tu na myśli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
No to tak, żeby nie było że się obijam, to wciąż leczę rany po konkursie Viki. Może jutro miną domsy po przysiadach
Żeby się nie rozpisywać w temacie dotyczącym konkursu 2 Hand AnyHwo



Obejrzałem w zwolnionym tempie.
Wnioski:
-prawa ręka - spokojnie mogę jeszcze dołożyć o ile odzyskam trochę kontroli w nogach i zrobię prawilnego push pressa, znaczy się nogami trochę popracuję
-lewa ręka - tu niestety ogranicza mnie słaby bicek, pozostaje więc zejść z łokciem prawie do podłogi by skrócić ruch uginania.
- muszę zwolnić tempo, bardziej przykładać się do stabilizacji zarówno ciężaru w prawej jak i lewej ręce

To na tyle, może się komuś przyda
2

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 75820
Ich bin pod wrażeniem... bez kitu! Dopiero początek konkursu a tu już gargatuniczne ciężary idą a ostatnio to jakieś biegi/ rowery były a nie dźwigane - naprawdę duży szacun ode mnie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Potęga!
Dobrze, że to "ustałeś" na koniec
Gdybyś opanował wyciskanie pochylone (a z Twoją mobilnością to pewnie już masz opanowane, tylko o tym nie wiesz), to na pierwszą rękę spoko byś więcej wziął.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forma na lato z Lidlem

Następny temat

Wstępne Zmęczeni Mięśni VS Plan na Masę

WHEY premium