SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szajba - Chasing The White Rabbit

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 722526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12139 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131067
KEBUL74

no nie Panie JANIE jak to zostawic lapki ? toz to marnotrastwo !!!!!!

Nic się nie marnuje!
Dostaje pies od sąsiadki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
ojan
KEBUL74

no nie Panie JANIE jak to zostawic lapki ? toz to marnotrastwo !!!!!!

Nic się nie marnuje!
Dostaje pies od sąsiadki.


Z pamiętnika brzdąca
Pamiętam gdy za małego u dziadków na Kurpiach będąc, babka kurę gotowała, nóżki dziadkowi przypaść w udziale musiały. Dyć to najlepszy kury kawałek. A gdy grzeczny któryś z wnuków był, w nagrodę mógł po dziadku, któremu zębów brakowało na przedzie, poogryzać co tam na łapach zostało. I po sutym obiedzie, na podwórze, obowiązkowo z gębą smalcem wysmarowaną, coby sąsiad wydziały że dobrobyt w zagrodzie

TRENING
LOWER BODY

Rozgrzewka - 10 minut

Back Squat ATG - 102kg - 5x5
Front Squat - 65kg - 5x10
Dead Lift - 123kg - 5x5
Stiff Leg Dead Lift - 78kg - 5x10

Rozciąganie - 20 minut

Komentarz do treningu
Tak sobie wykombinowałem, że będę mieszał przysiady w treningach. Raz tył ciężko, raz front ciężko. Na kolejny trening z tylnych odejmę 25% i pójdą jako 5x10. Fronty na ciężko na kolejnym z obciążeniem 87kg 5x5, a tył 77kg 5x10. Ciągi po kilogramie co trening.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Czytam, patrzę i coraz większy dzik z Ciebie... a propos dzików - one biegają czasami...

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
_Szajba_


Tak sobie wykombinowałem, że będę mieszał przysiady w treningach. Raz tył ciężko, raz front ciężko. Na kolejny trening z tylnych odejmę 25% i pójdą jako 5x10. Fronty na ciężko na kolejnym z obciążeniem 87kg 5x5, a tył 77kg 5x10.


Jaki jest Twoj 1RM we frontach i tylnych? Pytam, bo mozesz przeoczyc, ze lekko to 10 powtorzen z obciazeniem do 60%1RM, od 60% do 75% jest srednio. Wiecej niz 75% na 10 repsow to juz sie robi ciezko i wyjdzie, ze sie katujesz na kazdym treningu a to pewnie doprowadzi do jednego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2195 Napisanych postów 6175 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311190
shadow78
Czytam, patrzę i coraz większy dzik z Ciebie... a propos dzików - one biegają czasami...


Słyszałem, że jak możesz iść, to nie biegnij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
shadow78
Czytam, patrzę i coraz większy dzik z Ciebie... a propos dzików - one biegają czasami...

Sypię sobie głowę popiołem, tarzam się w dziegciu i pierzu
Niestety priorytety chwilowo mam inne, ale do biegania wrócę. Co prawda przestałem marzyć o 45 minutach na 10km, ale postaram się nie spaść poniżej godziny

fanslaska
_Szajba_


Tak sobie wykombinowałem, że będę mieszał przysiady w treningach. Raz tył ciężko, raz front ciężko. Na kolejny trening z tylnych odejmę 25% i pójdą jako 5x10. Fronty na ciężko na kolejnym z obciążeniem 87kg 5x5, a tył 77kg 5x10.


Jaki jest Twoj 1RM we frontach i tylnych? Pytam, bo mozesz przeoczyc, ze lekko to 10 powtorzen z obciazeniem do 60%1RM, od 60% do 75% jest srednio. Wiecej niz 75% na 10 repsow to juz sie robi ciezko i wyjdzie, ze sie katujesz na kazdym treningu a to pewnie doprowadzi do jednego.


Dokładnych maksów nie znam i nie mam jak sprawdzić. We frontach parę dni wstecz poszło na 1RM 110kg, w tylnych zakładam, że 130 na raz pójdzie. Wychodzi na to że w 5x5 stosuję 80% maksa, a w 5x10 60%maksa. I podobnie z całą resztą treningu.

ajazy
shadow78
Czytam, patrzę i coraz większy dzik z Ciebie... a propos dzików - one biegają czasami...


Słyszałem, że jak możesz iść, to nie biegnij

Święte słowa Ledwo dostarczam pokarmu by zabezpieczyć bieżące potrzeby. Gdybym na bieganie musiał dorzucić, po prostu nie dałbym rady.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
TRENNING
UPPER BODY

Rozgrzewka - 10 minut

Wyciskanie na płaskiej - 89kg - 5x5 i 69kg - 5x10
Wiosłowanie podchwytem - 95kg - 5x5 i 75kg - 5x10
Wyciskanie stojąc - 59kg - 5x5 i 44kg - 5x10

Rozciąganie - 20 minut

Komentarz do treningu
Aż sam siebie pochwalę Ławka niby ciężko, przy każdym treningu czuję że więcej nie pójdzie, a idzie. Co trening coś dorzucę i cały czas do przodu. Dziś w pierwszej serii mógłbym powiedzieć petarda, mało dziury w suficie nie zrobiłem, no ale to dla Fana zastrzeżone
Wiosłowanie jak wiosłowanie, ile bym nie dołożył to zawsze pójdzie, najwyżej się bardziej wyprostuję. Wyciskanie stojąc też mnie trochę zaskoczyło. Nigdy nie wyciskałem tyle w serii (seriach).

Chyba mnie starość dopada, bo zaczynam jak mój stary się zachowywać. Wracam z pracy i zasypiam. Na półtorej, dwie godziny. Dobrze, że gdy się budzę nikogo w pobliżu nie ma, bo bym się przyp*****lać zaczął

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12139 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131067
Każdy wiek ma swoje prawa.
A mądrości przodków należy wykorzystywać.
Nie zapominaj o jedzeniu - bez tego nie będzie większych mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
_Szajba_
Dziś w pierwszej serii mógłbym powiedzieć petarda, mało dziury w suficie nie zrobiłem, no ale to dla Fana zastrzeżone



Brawo Ty Nie zastrzezone, wiec mozna dzialac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Z tymi pokarmami do biegania nie przesadzajcie, wystarczy parę kilo ziemniaków, dobre avocado i szczypiorek ;)

This is the best deal you can get.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forma na lato z Lidlem

Następny temat

Wstępne Zmęczeni Mięśni VS Plan na Masę

WHEY premium