Szacuny
179
Napisanych postów
2112
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
82535
shadow78
No. Musiałeś dokręcić jeszcze tą piątkę, nie? Stare porzekadło mówi : jak masz moc, to kumuluj, a nie roztrwaniaj od razu :)
Ps. Paweł, a co złego słyszałeś o Diablaku ?
Zmieniony przez - shadow78 w dniu 2017-09-26 07:34:36
Wyobraź sobie że jesteś liderem na rowerze, jedzie przed tobą samochód organizatora który prowadzi lidera po trasie, samochód skręca w prawo, ty również bo masz jechać za nim. Po kilku kilometrach od zakrętów z samochodu organizatora komunikują ci: ''sorry kolego ale źle pojechaliśmy, musimy zawrócić''. Tym sposobem nadrabiasz 10km, ostatecznie w zawodach zajmujesz drugie miejsce. Taka historia -)
Zmieniony przez - pirlo2122 w dniu 2017-09-26 11:51:06
Szacuny
179
Napisanych postów
2112
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
82535
Co do butów miękkich i twardych to głównie komfort pedałowania. Dobry but kolarski trzyma stopę, nic ci się nie suwa zarówno stopa w bucie jak i na pedale, poprawia to kulturę kręcenia więc przez to masz zyski jeśli chodzi o prędkość. Nie jest to tak jak mówią producenci że sztywność podeszwy to xxx W zysku, jakby tak było nikt na Kona nie jeździłby w butach do triathlonu tylko wszyscy mieli by klasyczne buty kolarskie. Na twoim miejscu poczekałbym z pomiarem do wiosny jeśli teraz masz go w trenażerze, natomiast w buty kolarskie bym zainwestował już teraz.
Zmieniony przez - pirlo2122 w dniu 2017-09-26 11:59:36
Szacuny
4357
Napisanych postów
10989
Wiek
53 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
552700
Rozsądek przez Ciebie przemawia i dobrze Jedno ale, jeśli teraz zainwestuję w buty, muszę zainwestować również w pedały Look`a. Jeśli natomiast zainwestuję w pomiar z pedałami, odpadnie dodatkowy zakup pedałów, a jednocześnie w okresie od dziś do grudnia będę mógł w wolne dni wyprząc rower z trenażera i pojeździć na świeżym powietrzu z pomiarem.
I weź tu bądź mądry
Szacuny
4357
Napisanych postów
10989
Wiek
53 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
552700
Tymczasem ...
Nie był to dzień konia, niemniej postanowiłem spróbować się z kobyłą - półtorej godziny kręcenia z czego 75minut pomiędzy 80-85%FTP.. Skończyło się krótkim kłusie i w połowie popuściłem wodzy Na jutro przewiduję, o ile czasu starczy, poprawkę.
Powoli zaczyna mi się kluć plan w głowie.Rower, kettle, rower, kettle, rower, kettle.
Od razu odpowiem na pytanie Shadowa - bieganie będzie w dni z kettlami
Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2017-09-26 23:23:30
Szacuny
167
Napisanych postów
2288
Wiek
45 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
75823
_Szajba_
Powoli zaczyna mi się kluć plan w głowie.Rower, kettle, rower, kettle, rower, kettle.
Od razu odpowiem na pytanie Shadowa - bieganie będzie w dni z kettlami
Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2017-09-26 23:23:30
A jaki plan na kettle? Przyszło mi do głowy, że w tym przypadku mógłby się sprawdzić RoP - dużo wyciskania = dużo praktyki, więc mógłbyś zminimalizować dysproporcje w sile i dobić lewą do 32. :) Oczywiście, lepsze swingi/ snatche zamiast biegania, ale w Twoim przypadku to się nie wyklucza...
Szacuny
554
Napisanych postów
6412
Wiek
47 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
57352
_Szajba_
Powoli zaczyna mi się kluć plan w głowie.Rower, kettle, rower, kettle, rower, kettle.
Taki plan Panie amatorski trochę, ale nie wiem dlaczego, przejrzystość mi się zawsze podoba, sam mam plan podobny bieganie, siłownia, bieganie, siłownia ;)
Szacuny
4357
Napisanych postów
10989
Wiek
53 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
552700
Nieraz, jeszcze nie myślałem nad planem na kettle, ale tak jak mówisz, muszę popracować nad wyrównaniem dysproporcji. Jeśli to choć trochę poprawię, będę mógł myśleć o jakimś progresie z kettlami. Póki co jestem jak jednoręki bandyta
Ron, amator, amatorowi przygania W zasadzie kettle nie są złe w połączeniu z rowerem. Stosunkowo niewielkie obciążenie dla nóg, odpowiednie dla core i całkiem spore dla góry ciała. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Tymczasem ...
Wczoraj w nocy dojechałem do domu, dziś od rana zabrałem się za robotę, a wieczorem pokonałem kobyłę Znaczy się mocny trening zrobiłem.