Szacuny
4357
Napisanych postów
10989
Wiek
53 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
552700
Przerzutki XTR, reszta XT. Ogónie wygląda to nieźle, przednia obręcz trochę rzeźbiona. Bardzo wąska i obawiam się że opona może pływać. Do tego na v- brake, a nie tarcze.
Trening
Wstępowanie na stołek. Po 5kg na nogę, stołek 50cm. Weszło 200 repsów i stołek dokończył żywota.
Z braku stołka wsiadłem na rower. Weszło 75 minut, a w tym 60 minut w zakresie 80-85% FTP
Szacuny
161
Napisanych postów
1911
Wiek
48 lat
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
22955
Piękny Cannondale Szajba! Kiedyś moje marzenie Do jazd treningowych super!
"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can. Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"
Szacuny
161
Napisanych postów
1911
Wiek
48 lat
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
22955
Brann
Kurczę, jakie ty masz tam v-brake jak ja tam tarcze widzę ??
Amortyzator żyje ?
Obręcz po Vki
"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can. Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"