SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szajba - Chasing The White Rabbit

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 721307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130940
Paatik
panteon
Widziałem takie wykresy u dra Hause'a..

U dra Hause'a kończyły się długą poziomą linią.....
Tu widać u pacjenta wielką chęć życia, ba - wielką chęć korzystania z życia:)
A ten czosnek wieczorem jako środek antykoncepcyjny? Nie widzę tej wielkiej chęci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
ojan
To był koszt końcowy składania i rozkładania tego konia.
A ile kosztował ten koń?

Koń zabrany spod noża, za darmo.

ojan
A ten czosnek wieczorem jako środek antykoncepcyjny? Nie widzę tej wielkiej chęci

Od świtu do późnej nocy nie stosuję antykoncepcji
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130940
Czyli noc jest przeznaczona na regenerację.

Może skorzystam (czasem)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ładny Cannondale- choć po malowaniu widać że wiekowy? Na jakim osprzęcie ? Jak za darmo to całkiem spoko inwestycja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Przerzutki XTR, reszta XT. Ogónie wygląda to nieźle, przednia obręcz trochę rzeźbiona. Bardzo wąska i obawiam się że opona może pływać. Do tego na v- brake, a nie tarcze.

Trening
Wstępowanie na stołek. Po 5kg na nogę, stołek 50cm. Weszło 200 repsów i stołek dokończył żywota.
Z braku stołka wsiadłem na rower. Weszło 75 minut, a w tym 60 minut w zakresie 80-85% FTP






When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12168 Napisanych postów 22008 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627430
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uff... jeszcze chwila więcej, żeby cieszyć się tryumfem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Piękny Cannondale Szajba! Kiedyś moje marzenie Do jazd treningowych super!

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurczę, jakie ty masz tam v-brake jak ja tam tarcze widzę ??

Amortyzator żyje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Brann
Kurczę, jakie ty masz tam v-brake jak ja tam tarcze widzę ??

Amortyzator żyje ?


Obręcz po Vki

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forma na lato z Lidlem

Następny temat

Wstępne Zmęczeni Mięśni VS Plan na Masę

WHEY premium