SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szajba - Chasing The White Rabbit

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 720783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
_Szajba_
[bogu dzięki, tylko 8h na promie ze Świnoujścia. Jak ja nie cierpię promów




To ciekawe. Czemu? Ja chętnie popłynąłbym hen nawet do hameryki ;)

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
shadow78
_Szajba_
[bogu dzięki, tylko 8h na promie ze Świnoujścia. Jak ja nie cierpię promów




To ciekawe. Czemu? Ja chętnie popłynąłbym hen nawet do hameryki ;)


Popłyń Trzeba spełniać swoje marzenia.
Mnie pływanie po bezmiarze morza nie kręci. Lubię gdy mi się horyzont jawi postrzębioną linią gór, strzelistymi świerkami i gładką tonią jezior.
Bezkres morza, gwizd wiatru w uszach i wrażenie pozostawania w miejscu mimo mijającego czasu przebytej drogi, to nie mój świat.
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
A widzisz, a ja osiągam siódmy stopień satori stojąc na desce i płynąc tam, gdzie horyzont :) Gdyby nie konieczność drogi powrotnej, mógłbym płynąć do wieczora i jeszcze w nocy. Dobra czołówka, plecak z żarciem i dobry wiatr tylko mi dajcie ... :)

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Czy Szajba się obija ???

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Nie pisać, nie pisać tu. Dziennik chwilowo zawieszam.

Konkurs__Krata_na_lato_2016__Szajba - tu pisać

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
No to od początku.
Jestem w trakcie redukcji, bo żarcie w Szwecji drogie a do domu daleko

Dzisiejszy trening

Rozgrzewka 10 minut

Double Kettlebell Swing and Press - 2KB24 - 5x5
TRX Pull Ups - KB16 - 5 x4
Pięć serii, naprzemiennie, 60s przerwy

Double Kettlebell Floor press - 2KB32 - 5x5
Renegade Row & Push Ups - 2KB32 - 5x5
Pięć serii, naprzemiennie, 60s przerwy

Rozciaganie 20 minut

Do treningu wprowadziłem drobną zmianę. Podciąganie na TRX z doczepionym do pasa kettlem KB16. Spadała liczba powórzeń o jedno, ale z czasem myślę że się wyrówna. Wszystkie przerwy 60s.
Wchodzi ładnie i szybko. Dziś jakby więcej mocy było. W rozkładzie treningu co drugi dzień chyba lepiej się regeneruję i stać mnie będze na krótkie ciężki treningi. Co prawda nie wiem jak będzie pojutrze przy treningu nóg, bo mnie drugi dzień domsy trzymają w nogach, ale martwić się będę później.

Zamówiłem sobie do treningów młotek wyburzeniowy Fiskarsa 5kg. Mam zamiar włączyć g do treningów, tylko jeszcze nie wiem gdzie go upchnąć. Podobnie mam z kilkoma innymi pomysłami takimi jak lina, kamienny długi blok, kółka i power rack w budowie. Nic to, pomyśli się.



Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2016-07-01 22:47:57

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Żebyś nie przedobrzył ze sprzętem - sam mam tego trochę, a ćwiczę z 2-3 kulami..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
A z tym młoteczkiem to co masz zamiar robić? Bo raczej nie przypuszczam ze będziesz rozwalał ściany, chociaż ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
jsdolan5
A z tym młoteczkiem to co masz zamiar robić? Bo raczej nie przypuszczam ze będziesz rozwalał ściany, chociaż ...

Rozpieprzy całą Skandynawię zanim się zorientują!
Dawniej rozbijałem tym bryły węgla i kamienia w kopalni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
ojan
jsdolan5
A z tym młoteczkiem to co masz zamiar robić? Bo raczej nie przypuszczam ze będziesz rozwalał ściany, chociaż ...

Rozpieprzy całą Skandynawię zanim się zorientują!
Dawniej rozbijałem tym bryły węgla i kamienia w kopalni.


No trochę tej skały tam jest . Jak jeszcze pracowałem na budowie to takich i cięższych pyrlików używaliśmy do demontażu, a jak bylem młody to naparzałem takim młoteczkiem po oponie z ciężarówki. Dlatego jestem ciekaw zastosowania tego narzędzia przez Szajbę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forma na lato z Lidlem

Następny temat

Wstępne Zmęczeni Mięśni VS Plan na Masę

WHEY premium