SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szajba - Chasing The White Rabbit

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 721362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Jakoś nie miałem dziś weny na orbitreka. Spoglądanie przez okno na nieruchome liście śliw, jest lekko nużące.
Wyszedłem na świeże, wilgotne od porannego deszczu powietrze i pobiegałem.
Tempo chciałem dopasować do 145-150 udr/min, czyli starałem się utrzymać średnie tempo 6min/km


When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Z taką precyzją to mógłbyś robić za pacemakera na jakiś biegach.

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
shadow78
Z taką precyzją to mógłbyś robić za pacemakera na jakiś biegach.

Ta precyzja to celowe działanie Jak zwykle najpierw pobiegłem za szybko, później znacznie zwolniłem i końcówkę szybciej by zmieścić się w czasie, tempie i dystansie. Kadencja stała, resztę regulowałem długością kroku.

Wieczorkiem trochę potrenowałem. Chyba zaczyna mi z nudów odp*****lać

Rozgrzewka - 10 minut

Unoszenie kolan do klatki w zwisie - 2x25
Unoszenie nóg w leżeniu na plecach (świeca) - 2x25
Double Kettlebell Windmill - 2KB24 - 5x5 L/P
Przerwy 60 sekund

Po krótkiej chwili
Orbitrek - 30 minut w tętnie 140-145

Zastanawia mnie dziwne podobieństwo przeliczonych przez orbi i apkę do biegania, spalonych kalorii. W apce podawałem swój wiek, wagę i wzrost, zna również tempo dystans i czas, z kolei orbi zna tylko puls gdy złapię za manetki i czas. Dziwne?



When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 277 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4119
_Szajba_


Zastanawia mnie dziwne podobieństwo przeliczonych przez orbi i apkę do biegania, spalonych kalorii. W apce podawałem swój wiek, wagę i wzrost, zna również tempo dystans i czas, z kolei orbi zna tylko puls gdy złapię za manetki i czas. Dziwne?






Kalorie to stosunek intensywności do czasu, chyba. To są takie uśrednione dane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
remcyk

Kalorie to stosunek intensywności do czasu, chyba. To są takie uśrednione dane.


Bardzo możliwe. Jutro "oszukam" apkę to sprawdzę

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Ładna pogoda sprowokowała mnie do wycieczki ze sztangą do ogródka. Przecież nie będę biegał w upale
Miał być Bear Complex, ale jak zwykle pomyiliłem czy to ma być pięć rund, siedem repsów czy odwrotnie.
Weszło ileś tam rund, również mi się popieprzylo, od 27kg do 45kg. Przerwy 60 sekund.
Niestety nie nagrała się chyba ostatnia runda, nie miałem cierpliwości oglądać by sprawdzić, gdyż fon mi nie przegrzał i "tymczasowo wyłączył nagrywanie". Inteligent, k***a jego mać, będzie sobie sam sobą zarządzał, podczas gdy ja się nie oszczędzam.
Film się ładuje na YT.
Technika jak to technika. Komentarze mile widziane, chciałbym tylko zaznaczyć iż wykonuję wersję najrównomierniej obciążającą całe ciało, czyli z push pressem z thrustersem. Pewnie dlatego by nie uradzić speców, na YT nazwałem to po prostu kompleksem sztangowym
Pół godziny wcześniej suplementacja, podbiłem yohimbinę do 7.5mg rano i 7.5 przed wieczornym treningiem. Do tego beta alanina, już po 5 minutach czuję mrowienie płatków uszu, i kreatyna jak codziennie rano.
Przy okazji, pozwolę sobie na koniec każdego komentarza treningowego dodawać wielkimi bukwami hasło !!! SIŁA !!!. To mnie bardziej motywuje








Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2016-07-11 10:00:45

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 277 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4119
_Szajba_

Pół godziny wcześniej suplementacja, podbiłem yohimbinę do 7.5mg rano i 7.5 przed wieczornym treningiem. Do tego beta alanina, już po 5 minutach czuję mrowienie płatków uszu, i kreatyna jak codziennie rano.
Przy okazji, pozwolę sobie na koniec każdego komentarza treningowego dodawać wielkimi bukwami hasło !!! SIŁA !!!. To mnie bardziej motywuje
Jaką masz yoszke i gdzie zakupiłeś. Mój redline tak zachwalany, to szajs jakich mało








Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2016-07-11 10:00:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 277 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4119
_Szajba_

Pół godziny wcześniej suplementacja, podbiłem yohimbinę do 7.5mg rano i 7.5 przed wieczornym treningiem. Do tego beta alanina, już po 5 minutach czuję mrowienie płatków uszu, i kreatyna jak codziennie rano.
Przy okazji, pozwolę sobie na koniec każdego komentarza treningowego dodawać wielkimi bukwami hasło !!! SIŁA !!!. To mnie bardziej motywuje









Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2016-07-11 10:00:45

Jaką masz yoszke i gdzie zakupiłeś. Mój redline tak zachwalany, to szajs jakich mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
każdy ma chyba inną definicję bear compex

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Moją wersję definiuje skleroza.
Po obejrzeniu filmiku, masakra. Nie jestem pewien czy powinienem go wrzucać
Nic to, swoją robotę kompleks zrobił



remcyk

Jaką masz yoszke i gdzie zakupiłeś. Mój redline tak zachwalany, to szajs jakich mało

Pure Yohimbine HCL z testosterone w Grajewie. 2.5mg HCL w kapsułce.
Nie wiem czy działa

Jak już sztangę na podwórko wyniosłem, wieczorem sots press i overhead squat, tylko muszę sobie podłoże ustailizować, bo miękko.


Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2016-07-11 11:00:36

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forma na lato z Lidlem

Następny temat

Wstępne Zmęczeni Mięśni VS Plan na Masę

WHEY premium