Witam. Mam 22 lata, 175cm, 78kg. Od 3 tygodni zacząłem podnosić ciężary i robić "masę". Podnosiłem np na biceps sztangą 30kg 3x15 powtórzeń. W tym tygodniu coś mnie dopadło i ledwo zrobiłem 10 powtórzeń i to jeszcze takich "gibanych". To była wina lekkiego obiadu czy przetrenowania (3 razy w tyg różne partie) ? To samo przy innych ćwiczeniach. Dodam, że wcześniej nie uprawiałem żadnego sportu i miałem siedzącą pracę. Co zalecacie ? Przerwa ? Ile ? Proszę o jakieś rady :)
Pozdrawiam
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz