SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZy dobrze podnoszę na ławce poziomej??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5993
Mam pewien problem ,a mianowicie gdy wykonuje wyciskanie na ławce poziomej to wydaje mi się że nie wyciskam sztangi z odpowiedniego miejsca(dużo za sutkami opada sztanga ) a ciężko mi się podnosi z wysokości sutków.Popostu cieżko podnosi mi się gdy nie mam konta prostego rąk z całym ciałem.Jak coś to poradźcie....Czy to przez wzrost (190) ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1183 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6697
EEEEE......Nie pisz nic o dużym wzroście jak nie masz o tym pojecia(ja mam 202cm). A tak serio to jeśli sztanga jest między sutami a obojczykiem to jest ok jeśli chodzi o skos.

http://finanse.testynarodowe.pl .................. wykonaj test i odbierz DARMOWE EBOOKI o zarabianiu w sieci i biznesie .................http://finanse.testynarodowe.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5993
Hehe.... Nie no chodzi mi o ławkę poziomą.... bo ze skośna to wszystko git..MOżesz mi rzucić swój plan ćwiczeń??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 398 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4529
To jest po prostu pewien błąd który się wkradł od samego początku trenowania. Też tak miałem że rozchylałem ręce na boki do kąta prostego z ciałem. W końcu jak popatrzyłem jak inni trenują to się ogarnąłem i...musiałem zejść 5-10kg z cięzaru na serii żeby zacząć wykonywać poprawnie.

(L)-To My

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 378 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3571
Jezeli masz problem to cwicz przedramie. I dzialaj na mniejszych ciezarach!

Let the party started!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Zmniejsz ciezar i pracuj nad technika, jak trechnika bedzie ok to ciezar wiekszy bediz emogl byc

btw pamietaj trening to nei sa zawody kto wiecej tutaj nie liczy sie ile nalozysz na sztange tylko to w jaki sposob nia machasz

Zmieniony przez - Zawodny w dniu 2005-06-15 23:44:44

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5993
Dzięki bardzo za wszystkie odpowiedzi. Teraz mogę już zacząć normalnie podnosić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZAWODNY!??!!poradzisz??

Następny temat

Brzuch a wymiary?

WHEY premium