Eksperyment pośladkowy
http://www.sfd.pl/BAD_ASS_SQUAD__justyna28-t1119978.html
Dziennik konkursowy http://www.sfd.pl/Justyna__NOWE_CIAŁO_W_BUDOWIE-t1103630.html
Pierwszy dziennik http://www.sfd.pl/życiowa_zmiana__redukcja_:_-t1061397.html
W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html
blue_hopeZdjęcia super :) i zaglądając z partyzanta widzę zmianę na plus w sylwetce. Mega masa Ci służy :)
Dziekuje bardzo
Fajnie, ze ktos zauwaza roznice bo ja uz nie widze zmian, ciagle mi sie wydaje ze nic nie rosnie i sie nie zmienia, no ale to chyba juz tak jest
justyna28 Nie dziekuje, zeby nie zapeszyc
ale niezmiernie mi milo z tego powodu.
Apropo mega masy, niby 2500 kcal a powiem Wam, ze dzisiaj odczuwalam lekkiego gloda miedzy posilkami
Nic tylko bym jadla i jadla

Dream Big!
PIERWSZY START - Budowanie formy życia
http://www.sfd.pl/Karolina_Noskovitz__PIERWSZY_START_-t1103860.html
Tak było:
http://www.sfd.pl/Karolina_Noskovitz_dziennik_treningowy-t1078295.html
samemu ciężko się ocenić a zmiany są i to pozytywne. Smuklejesz
obyś się tylko naprawiła szybko 
W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html
To prawda dawno nie czulam sie tak dobrze, mam sile na treningi i pozytywne nastawienie.
Blue - wiem, wiem
chociaz moja dieta na razie dla "normalnych" bikiniar wyglada jak masowa hahaha
Ja tam moge jesc i jesc, byle tylko moj plan dnia nie ograniczal sie tylko do siedzenia nad miska z zarciem
hahahaDream Big!
PIERWSZY START - Budowanie formy życia
http://www.sfd.pl/Karolina_Noskovitz__PIERWSZY_START_-t1103860.html
Tak było:
http://www.sfd.pl/Karolina_Noskovitz_dziennik_treningowy-t1078295.html
do stereotypowej formy masowej to Ci daleko. tak na świeżo rada cioci Kebuli: fryzurę i makijaż robi się o wiele wcześniej
, jeszcze przed przyjściem na halę 
Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..
aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html
kebulajedz, jedzdo stereotypowej formy masowej to Ci daleko.
tak na świeżo rada cioci Kebuli: fryzurę i makijaż robi się o wiele wcześniej, jeszcze przed przyjściem na halę
![]()
Jem, jem
Keb tak sobie pomyslalam wlasnie, ze jak sie chce miec jasny stroj na zawody to fajnie byloby zrobic odczepiane boki, tak zeby mozna bylo zalozyc majtki bez ich wciagania
A co do makijazu i fryzury to fakt, na hale juz trzeba przyjsc gotowa.
Dream Big!
PIERWSZY START - Budowanie formy życia
http://www.sfd.pl/Karolina_Noskovitz__PIERWSZY_START_-t1103860.html
Tak było:
http://www.sfd.pl/Karolina_Noskovitz_dziennik_treningowy-t1078295.html
Trening wykonany bez większego angażowania dołu.
1. DB Shoulder Press
7kg x 10/10/10/10
2. Goblet Squat
Nie zrobiony
3. Eccentric Chin Up
cc x 5/5/5/5/5
4. Seated Cable Row
24.5kg x 15/15/15/15
5a. Biceps curl
6kg + sztanga x 12/12/12
5b. Plank
Cc x 30s/30s/30s
6a. DB Lateral Raise
5kg x 15/15/15
6b. Face Pull
8.5kg x 15/15/15
Dzisiaj była wizyta u fizjo i generalnie moja forma jest dobra a kolana nie są w złym stanie. (Myslalam, ze jest zle i ze uslysze, ze nie moge dalej trenowac i zebym dala sobie spokoj)
Fizjo skomentował ze pomimo chondro i wcześniejszych zabiegów kolana wygladaja ładnie.
Dostałam kilka rad i uwag, które już przekazałam Wojtkowi. Ciesze się, bo diagnoza Wojtka pokrywa sie diagnoza fizjo
Główne zalecenie jest takie, ze nie moge az tak mocno obciazac kolan i nie w tak szybkim tempie.
Podstawa to rozciaganie i jeszcze raz rozciaganie.
Posladki i caly pas tylni jest u mnie tak mocno spiety, ze posladek i czwork ciagna rzepke na zewnatrz. Przede wszystkim musze szybko wzmocnic przywodziciele i cala wewnetrzna strone uda.
W niedziele bedzie mi robic taping, zobaczymy jak to bedzie wygladac na treningach - nigdy nie mialam zakladanych tasm - podobno ma byc troszke lepiej
Do poniedzialku odpoczywam wedlug zalecen Wojtka i od nowego tygodnia jade dalej z treningami wlaczajac juz dol
No moze jutro wpadnie dodatkowy trening barkow, bo cos mi nie chca rosnac

Dream Big!
PIERWSZY START - Budowanie formy życia
http://www.sfd.pl/Karolina_Noskovitz__PIERWSZY_START_-t1103860.html
Tak było:
http://www.sfd.pl/Karolina_Noskovitz_dziennik_treningowy-t1078295.html
PIERWSZY START
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- ...
- 65