SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KAROLINA NOSKOVITZ - Puchar Polski 2017 - Bikini fitness

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No patrzcie, a moja jest jednocześnie przyparta i hipermobilna? Jak żyć, jak żyć?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
uciac noge%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
TomQ-MAG


Dziękuje

Jurysdykcja- Twoja przyparta i hipermobilna, a moja przyparta z podciętym troczkiem Ucinamy obie haha

Wczoraj wyrolowalam VMO-powiem tylko tyle AŁA!!! Płakałam i rollowalam
Dzisiaj niby troszkę lepiej, ale ciągłe odczucie zmęczenie kolan nie odpuszcza.
Dodatkowo przy kucaniu, schodzeniu w dół robi mi się jakaś dziwna gula po zewnętrznej stronie, jakby jakiś płyn czy coś podobnego
Jak żyć ?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Ucięcie nogi zapewne wyeliminuje wszystkie fizyczne dolegliwości ale jak potem robić nogi ?
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Ehhhh wszystko co dobre szybko się kończy


W poniedziałek powrót do domu późnym popołudniem z FIT Festivalu.
Resztę poniedziałkowego wieczoru spędziłam odpoczywając na kanapie

We wtorek zrobiłam trening na rozruch i powiem ze lekko nie było
Brak regeneracji oraz duża ilość pracy jaka miałyśmy podczas weekendu była delikatnie odczuwalna

Jeśli chodzi o treningi to na razie mam zakaz trenowania dolnych partii ciała dopóki nie pójdę do fizjoterapeuty.
W czwartek przed wyjazdem obudziłam się z opuchniętymi kolanem i okazało się ze mam wysięk z torebki stawowej.
Na razie kolana wyglądają trochę lepiej, a wysięk lekko się zmniejszył - wizyta u fiozjo przewidziana na ten tydzień. Wczorajszy trening skupiony mocno na górnych partiach.

Weekend i FIT Festival:

Z Gdańska wróciłam jeszcze bardziej zmotywowana, naładowana i pewna tego, ze chce być na scenie wśród tych wszystkich zawodniczek.
Zawodniczki, które prezentowały nienaganna formę startowa (Kasia Strzelczyk, Paula Banasik, Ada Kaczmarek) były gładkie jak żelki, ładne, powabne i seksowne. Według mnie bikiniara to jest ideał kobiecości! I do niego będę jeszcze bardziej dążyć.

To jest coś co mnie kreci i bardzo mi się podoba!
Czy żałuję tego ze postanowiłam nie wyjść w tym roku?
Nie żałuję! Jeszcze bardziej utwierdziłam się w przekonaniu, ze była to jedna z lepszych decyzji jaka mogłam podjąć!

Poznałam niezliczona ilość pozytywnie zakręconych ludzi z SFD, Allnutrition i nie tylko.
Leginsy z sfd power zrobiły furorę i ciesze się, ze zostałam posiadaczka pięknego kompletu moro bo jest niesamowity!
Super leży, a siateczka jest wisienka na torcie 

Jeszcze raz dziękuje wszystkim za super weekend!
Nie mogę się doczekać kolejnych wyjazdów :There is much more to come

Poniżej kilka fotek :















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 598 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9327
I ja śledzę i życzę powodzenia

I zdrówka, też mam problemy z ćwiczeniami na dolne partie, bolą mnie lędźwie , z miesiąc temu na treningu nóg coś mi strzeliło i teraz trzeba na siebie uważać :(


Zmieniony przez - fitnesska95 w dniu 2016-03-02 19:30:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Widać że była dobra zabawa
1

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
fitnesska95- milo mi, ze mnie zledzisz :) Mam nadzieje, ze uda Ci sie wyciagnac z mojego dziennika cos dla siebie

Malinowa - bylo zabawnie i bardzo fajnie Nie moge sie doczekac innych imprez! Super ludzie pracuja w sfd Jakbym wiedzial to kilka lat temu wybralabym inna sciezke kariery

DT – czwartek – 2432kcal

Dzisiejszy trening poszedl zdecydowanie lepiej niz wtorkowy 
Po odespaniu targow moce wrocily i mialam pelno energii.

Wysiek w kolanie juz duzo mniejszy, widac ze wylaczenie nog i regeneracja dolnych konczyc przyniosla rezultaty. Jutro wizyta u fizjo.

Odczuwalam lekki dyskomfort w kolanach przy burpess z racji czego nie zrobilam wszystkich zadanych serii. Reszta poszla ok.

Z rozgrzewki i treningu wylaczylam dzisiaj przysiady , ale zrobilam inne przy ktorych kolana mnie nie bolaly i nie odczuwalam zadnego dyskomfortu.

Trening:

1. Weighted Hip Trust
10kg x 15/15/15/15

2. Cable Pulldown
24.5kg x 15/15/15/15

3. Walking Lunges
5kg/5kg 10/10/10/10 – per leg

4. Bodyweight Squats
Nie zrobione

5a. Box step up
5kg/5kg x 15/15/15 – per leg

5b. Cable Triceps Pressdown
11.5kg x 15/15/15

6a. Lying side abduction
cc x 25/25/25

6b. Burpee
cc x 15/15/15

Jutro wizyta u fizjo jestem ciekawa co powie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PIERWSZY START

Następny temat

Powrót po przerwie. Cel: Przygotowania formy na zawody 2020

WHEY premium