SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KAROLINA NOSKOVITZ - Puchar Polski 2017 - Bikini fitness

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
eveline
JMoim zdaniem można na spokojnie robić 2 treningi pod rząd. 3 trochę za dużo, ale to już sytuacje losowe.




A co powiesz na 5 pod rząd z czego 3x skatowane nogi
O losie
Ale mimo, że są mega cieżkie te treningi, to idę na nie z wielką ochotą.
Ale to tak jak Eve pisałaś u siebie, z taka ilością jedzenia są chęci do treningów i do życia, a spontaniczna aktywność zakrawa o ADHD


Karolina - a sylwetka na żywo wygląda coraz lepiej


Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-02-23 15:31:04

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Crue a jak trzymasz hantla, że Ci wypada? Jak obejmiesz "główkę" hantla od spodu to powinnaś być w stanie utrzymać dużo większy ciężar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
sforcia


A co powiesz na 5 pod rząd z czego 3x skatowane nogi

Karolina - a sylwetka na żywo wygląda coraz lepiej



Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-02-23 15:31:04


Pewnie czeka nas to w niedalekiej przyszłości Dla takich pośladków to nawet 6 razy w tygodniu mogłabym się katować
Asia dziękuje Ciesze się ze coś tam zaczyna być widoczne sama wiesz, ze Wojtkowe treningi w połączeniu w dieta Tadeusza działają cuda

Dzisiaj cały dzień przymieram głodem

Paula własnie trzymam hantel pod spodem i dzisiaj miałam lekki problem żeby go utrzymać, nie wiem czy nie jest to spowodowane po części moja kontuzja prawego nadgarstka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
DT – sroda - 2300 kcal

Umieram!
3 dni treningowe pod rząd to dużo
Nie narzekam, bo niedługo pewnie będzie mnie czekać to co Sforcie - 5 DT pod rząd )
Ciesze się, ze teraz będę miała kilka dni wolnego od treningów Cały plan wyrobiony wiec teraz czas na przyjemności

Jutro wyjazd na debiuty i FIT FESTIVAL, a jeszcze tyle rzeczy do zrobienia, ze czeka mnie pobudka o 5 rano, żeby się ze wszystkim wyrobić na czas

Dzisiaj trening zrobiony na kompletnym speedzie.
Wczoraj bolały mnie kolana i dzisiaj odpuściłam wioślarza i burpees - kolana bolą zdecydowanie mniej - muszę to skonsultować z Wojtkiem.

Dodatkowe zalecenie jakie dostałam to rollowanie i rozbijanie głowy przyśrodkowej – VMO - dzisiaj trochę ja porolowalam na rozgrzewce i płakałam z bólu przy jej rozbijaniu, wiec coś jest na rzeczy


Trening:

1. Weighted hip trust
10kg x 15/15/15/15

2. Cable pull down nachwytem
24.5kg x 15/15/15/15/

3. Walking Lunges
5kg/5kg x 10/10/10/10 – per leg

4. Body weight squats
cc x 25/25/25/25

5a. DB Flies
5kg/5kg x 15/15/15

5b. Glute bridge stability
cc x 30s/30s/30s

6a. Rear Delt Rise
3kg x 15/15/15

6b. Burpee
Nie zrobiłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
rolka to dobra zabawa jak brakuje wrażeń%) dodatkowo można dorzucić mobilizacje rzepki jak coś z kolanem nie pyka.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
TomQ-MAG
rolka to dobra zabawa jak brakuje wrażeń%) dodatkowo można dorzucić mobilizacje rzepki jak coś z kolanem nie pyka.


Mam przyparcie rzepki w obu kolanach i w jednym przeciety troczek boczny z powodu chondro
Znasz jakies dobre cwiczenia na mobilizacje rzepki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
niestety jako tako ćwiczeń nie ma, trzeba rozruszać rzepkę rękoma, jednak w pojedynkę jest to dość problematyczne, jedynie można się pobawić jej zakresami ruchomości
jak na filmiku


Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
To będzie trudne bo ja nienawidzę jak ktoś dotyka moich kolan Wypróbuje to co wrzuciłeś dzisiaj wieczorem Może przyniesie mi ulgę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
moze jeszcze odpowiednia osoba za nie nie zlapala

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Myślę, ze możesz mieć racje i to jest własnie ten powód
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PIERWSZY START

Następny temat

Powrót po przerwie. Cel: Przygotowania formy na zawody 2020

WHEY premium