SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KAROLINA NOSKOVITZ - Puchar Polski 2017 - Bikini fitness

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
anubis84
Super że jesteś zadowolona


a no na razie jestem

Wczoraj waga pokazala 66kg czyli zaczyna sie robic sucho, jedyna moja obawa jest taka ze jak tak dalej pojdzie to ze nic ze mnie nie zostanie, ale na razie o tym nie mysle bo na szczescie mam Age kolo siebie i jestem u niej regularnie na kosultacjach i ocenie sylwetki iwec jak bedzie sie robilo za sucho to bedziemy odpowiednio reagowac.

Swieta nie powiem ze byly jakies rewelacyjne, ciesze sie ze juz sa za mna bo nie ukrywam ze wszystkie smakolyki mnie kuisly, ale nic nie ruszylam.
Twardo trzymalam diete i trening. Na silowni bylam w wigilie, 1 i 2 dzien swiat o dziwo bylo pelno ludzi! Jestem w szoku bo pamietam jak rok temu o tej samej porze bylo doslowie 5 osob na calej silowni a teraz liczba ta byla conajmniej 4 krotnie wyzsza.
Pociesza mnie to bo nie czulam sie dziwnie i nie mialam wyrzutow sumienia, ze nie siedze w tym czasie z rodzina.

Dzisiaj dzien bez treningu i bez cardio, mialam robiony maly zabieg i musialam dzisiaj zrezygnowac calkowicie z wysilku fizycznego.
Jutro trening i jedziemy dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Po nowym roku zobaczysz ile osób będzie na siłowni

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Nie chce tego widziec akurat trafia na moj najgorszy okres, wiec mam nadzieje ze nikomu sie nie oberwie hhhahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
28-29.12.2016 Treningowe

W srode wypadl trening barkow i posladkow dzisiaj byly plecy i brzuch po kazdym treningu 35 minut power walka.

Jestem zakochana w TreadClimber <3 uwielbiam to urzadzenie, nie dosc ze robie cardio na ktorym sie nie nudze bo musze sie skupiac zeby sie nie przewrocic to dodatkowo cwicze posladki i przyznam szczerze ze 20 minut na tym urzadzeniu i mam dosyc! Jest mega.

Dieta na chwile obecna trzymana na poziomie 2160kcal DT i 1887 DNT w dalszym ciagu wysokie wegle i duze ilosci owocow
z ostatniej korespondencji z Tadeuszem nie wynika zeby w najblizszym czasie byly wprowadzone ciecia kalorii i jakiekolwiek zmiany w diecie, ale wszystko moze sie zmienic po wizycie kontrolnej u Agnieszki

Ponizej fotka z wczorajszego pozowania z salki tak sie prezentuje forma na dzien dzisiejszy, w porownaniu do poprzednich zdjec ktore wrzucalam z zeszlego tygodnia roznice sa widoczne golym okiem (brzuch, barki, twarz, talia).
Od razu napisze, ze sama zaczynam sie zastanawiac jaka ja mam waska talie tak na prawde bo teraz to wszystko zaczyna wychodzic, jest jeszcze troche fatu do spalenia w okolicach boczkow jak to zejdzie a nawet polowa z tego to bedzie kot! Talia wyglada jakby miala z 10cm od boku W takich momentach jestem dumna z moich dlugasnych nog i waziutkiej talii




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
aj! pozycja bokiem jest zdecydowanie Twoim atutem
1

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
kebula
aj! pozycja bokiem jest zdecydowanie Twoim atutem


Dziekuje :* !!! Poczekaj kochana jak zobaczysz moj line-up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dokładnie, bokiem mistrz!
Obserwuje z ukrycia, ale aż musiałem skomentować
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Taki "etap" mnie się podoba Bardzo fajnie Cru ! Jestem pod wrażeniem
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
TreadClimber na tym tego power walka robisz ?
Duże miasto, dobra siłowni to same super sprzęty są, ja większości na oczy pewnie nie widziałem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
anubis84
TreadClimber na tym tego power walka robisz ?
Duże miasto, dobra siłowni to same super sprzęty są, ja większości na oczy pewnie nie widziałem.


Tak dokladnie i nie jestem w stanie isc szybciej niz z predkoscia 3km i na podwyzszeniu 2 dla porownania na biezni jak rbilam power walka to zeby osiagnac tetno 140 musialam robic podbiezki lub miec predkosc 7km i podwyzszenie 6-7 inaczej nie wchodzilm na odpowiedni pulap. JAk wczoraj dalam sobie predkosc 3.5 to tetno skoczylo mi do 180 hahahahaahah
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PIERWSZY START

Następny temat

Powrót po przerwie. Cel: Przygotowania formy na zawody 2020

WHEY premium