SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KAROLINA NOSKOVITZ - Puchar Polski 2017 - Bikini fitness

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12101 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
Cyknelam dzisiaj fotke po treningu i bardzo podoba mi sie jak odcina mi sie posladek- robi mi sie doleczek i do tego ladnie zaczynaja wygladac nogi

tak na słowo trudno uwierzyć...
3

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Wrzuce cos dzisiaj na dobranoc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Takie tam na szybko robione.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
30-2.04 - dni treningowe

Brakuje mi ostatnio na wszystko czasu, a ze dodatkowo byl koniec miesiaca to doszlo bardzo duzo obowiazkow w pracy.
Zakonczylam caly tydzien treningowy, od dzisiaj mam tygodniowa przerwe i regeneracje z racji wyjazdu na FIBO.
Po powrocie bede miec troche zmodyfikowany trening.

Wczoraj byla wizyta kontrolna u Wojtka z natasha.
Na poczatku Wojtek uczyl nas techniki nowych cwiczen lub tych z ktorymi mialysmy male problemy.

Przerobilismy:
-plank
-przysiady goblet
-split squat
-swing

Po tej czesci Wojtek dodatkowo sprawdzil czy w cwiczeniach gdzie nie do konca bylysmy pewne czy wykonujemy je popranie technicznie, ja przerobilam:

-hip trust ze sztanga - nie bylam pewna czy mam prawidlowy rozstaw nog
-face pull - nie do konca bylam pewna wysokosci wyciagu
-wyciskanie na lawce wasko - tutaj mialam za daleko nogi i mialam zbyt waski chwyt
-unoszenie sztangielek na boki i w opadzie.

A teraz pewnie to co wszystkich ciekawi najbardziej pomiary ( te ktore pamietam)

-barki +5cm (myslalam, ze w ogole nie rosna i jestem mega milo zaskoczona tym pomiarem)
-brzuch - na lini pepka -5cm
-talia -2cm
-kark +1cm
-plecy sie poszerzyly - nie pamietam dokladnie ile
- nogi +2cm ( mierzone w miejscu dwojki)
-brzuch faldomierzem z 17 na 11

Jesli chodzi o moj brzuch to przy 11 juz powinien byc widoczny 6 pak, ja mam delikatny zarys - Wojtek powiedzial, ze mam za malo miesni brzucha i to bedzie jedna z modyfikacji w planie treningowym.
To tyle co pamietam, wszystko idzie w dobrym kierunku i tak jak poiwnno byc Forma zycia w trakcie budowy

Na koniec spotkania z Wojtkiem poprosilam jego fizjoterapeute Marka o sprawdzenie moich kolan i doradzenie co moge robic a czego nie oraz o pokazanie jak moge sobie obklejac kolana, dodatkowo Tomek (drugi fizjo ) popastwil sie nad moim nadgarstkiem i juz jest duzo lepiej :)

Wojtek standardowo nas ponastawial i rozmasowal mi czworoboczny - brzmi to szalenie ale ja uwielbiam jak ktos mi robi punkty spustowe na czworobocznym, sprawia mi to mega przyjemnosc Wojtek sam byl w szoku, ze siedzialam z usmiechem na twarzy i chcialam wiecej hahahahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Wszystko spakowane, pudełka przygotowane.
Pozdrawiam Was z podróży do Kolonii na największe w Europie targi fitness gdzie będę miala przyjemność stać na stoisku allnutrition razem ze Sforcia! Spodziewajcie się fotorelacji i trzymajcie kciuki za naszą podróż!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3094
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
udanej zabawy. a ja kciuk nie trzymam, bo nie jesteście mną, żeby coś głupiego przydarzyło Wam się w podróży

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Czesc Wszystkim, zyje!

Dzisiaj dopiero mam chwile zeby zrobic wypiske po FIBO.
Megan, kebula dziekujemy Bylo super.

Nie jestem w stanie opisac slowami tego co tam sie dzialo, nigdy ine bylam wczesniej na tak super i tak dobrze zorganizowanej imprezie.
Pomimo tego, ze praca byla po 12-14 godzin i caly ten czas bylysmy na nogach to wrocilam z Asia z usmiechem na twarzy.
Poznalam mnostwo wartosciowych ludzi i powiekszylam swoje grono znajomych o na prawde bardzo fajnych i kreatywnych ludzi.

Ciesze sie rowniez, ze moglam byc mala cegielka i przyczynic sie do sukcesu marki na niemieckim rynku!

Na FIBO w tym roku wystawialo sie 750 wystawcow a powierzchnia targowa liczyla 1330m2, kazda hala skladala sie z dwoch poziomow, zeby dokladnie je obejsc i zobaczyc co sie dzieje potrzeba bylo calego dnia 

Ciagle jestem pod wrazeniem ilosci obecnych gwiazd na tej imprezie, jednak najbradziej ciesze sie ze zdjecia z Oksana <3 oraz selfie z buziaczkiem z Cedrikiem <3, nigdy wczesniej nie pomyslalabym ze taka sytuacja moze miec miejsce.

Ubrania sfd power rozeszly sie jak swieze buleczki a odzywki ALLNutrition byly chyba najchetniej testowanymi ;) codziennie widzialam kilkadziesiat tych samych twarzy, ktore degustowaly nasze odzywki, jednak najwieksza atrakca bylo „Kolo fortuny” gdzie kolejka z minuty na minute rosla

W dziale aktualnosci wrzucilysmy z Asia relacje z FIBO naszymi oczami, mam nadzieje, ze fotki wam sie podobaly i oddaly chociaz w minimialnym stopniu klimat i to co sie tam dzialo 

Zachecam Was goraco do obejrzenia relacji :

https://www.sfd.pl/FIBO_2016_-t1112329-s2.html

To byla przepiekna impreza i przywiozlam z niej super wspomnienia.
Najlepsza ekipa ever SFD.PL, ALLNUTRITION, SFDPOWER!

Wojtek dziekuje Ci bardzo i wiesz, ze jestem Ci dozgonnie wdzieczna za to ze dzieki Tobie moglam byc na tej imprezie i dac z siebie wszystko oraz godnie reprezentowac z Asia SFD Dream Team

Teraz powrot do rzeczywistosci, trenignow i trzymania miski.
Jesli chodzi o treningi to dostalam aktualizacje od Wojtka i od dzisiaj zaczelam nowy plan treningowy, ktory sklada sie z 3 treningow na dolne partie i 2 treningow FBW.

Dzisiejszy trening:

1a. Goblet Squat 4 15 (0s) 4010
10kg15/10kg15/10kg15/10kg15
1b. Leg Curl 4 10 (90s) 4010
10x37.5kg/10x37.5kg/10x37.5kg/10x37.5kg/

2a. Split Squat 4 15 (0s)
mc x 15/mc x 15/mc x 15/mc x 15/
2b. Single Leg Curl 4 10 (90s) 4010 na wyczucie
17.5kg x 10/17.5kg x 10/17.5kg x 10/17.5kg x 10/

3a. Hip Thrust 4 15 (0s)
30kg x 15/ 30kg x 15/ 30kg x 15/ 30kg x 15/
3b. Swing 4 15 (90s)
12kg x 15/12kg x 15/12kg x 15/12kg x 15/

Dieta:

- płatki owsiane, jajka, siemie lniane, maliny mrozone, banan
- odzywka bialkowa
- bialy ryz, piers z kurczaka, warzywa mrozone, salata, ogorek zielony, pomaranczo, banan
- jak wyzej plus grejpfrut
- losos swiezy, ryz bialy, ogorek, warzywa mrozone, kiwi

Ciezko tak wrocic po tygodniu „odpoczynku” do regularnych treningow, ale ciesze sie ze moge juz trenowac i przygotowywac moje pudeleczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
14.04.2016 – DT

Kolejny dzien i kolejny trening.
Dzisiaj robilam trening FBW z nowego planu.
Trening fajny, tylko mam wrazenie duzo lzejszy niz poprzedni i czuje lekki niedosyt – mam nadzieje ze dziala z opoznieniem i wszystko zacznie bolec wieczorem

Samopoczucie w miare ok, przeziebienie juz mi przechodzi. Na trenigach mam lekka zadyszke spowodowana zapchanymi zatokami.

Fajnie jest tak wrocic do tej swojej rutyny na chwile i na nowo robic treningi jedzenie planowo.
Nie ukrywam, ze znowu mnie gdzies nosi i gdzies bym pojechala, ale mam odwiedziny krewnych w ten weekend i jestem uziemiona. Straszna ze mnie „powsinoga” i kocham podroze, wiec jak mam wolny weekend i mam byc w domu to mi zle

Trening:

1a. DB Shoulder Press
6kg x 12/ 6kg x 12/ 6kg x 12/ (0s)
1b. Seated Cable Row
24.5kg x 15/24.5kg x 15/24.5kg x 15/ (0s)
1c. Burpee
15/12/12 (90s)

2a. DB Lateral raise
3kg x 15/3kg x 15/3kg x 15/ (0s)
2b. Cable Pulldown
24.5kg x 15/24.5kg x 15/24.5kg x 15/ (0s)
2c. Plank
30 s/30 s/30 s/ (90s)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PIERWSZY START

Następny temat

Powrót po przerwie. Cel: Przygotowania formy na zawody 2020

WHEY premium