SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KAROLINA NOSKOVITZ - Puchar Polski 2017 - Bikini fitness

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
boska jak juz anubis zdazyl mnie wyprzedzić to jest tempo w jakim wykonuje dane cwiczenie
Pytaj jak cos jeszcze przychodzi CI do glowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
06.12.206

WT
1a. Eccentric Chin up 4x6 (8010) 0s
1b. DB Flies 4x12 (4010) 0
1c. Face Pull 4x25 (2010) 75s
2a. Sumo Deadlift 4x6 (4010) 0s - ramping
2b. DB Split Squat 4x12 (3011) 0s
2c. Swing 4x25 (2010) 75s
Bike Interval 10 30:30- zamienione na marsz 140-160 tetno 20min


Jak na Dzien Gwiazdroa przystalo trzeba bylo sprawic sobie od rana prezent w postaci treningu
Dzisiaj wypada 7 dzien treningowy pod rzad i odczuwam mocne zmeczenie w piatek planuje dzien nie treningowy ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce
Dzisiaj pomiary talii pokazaly 63.5cm
Niby mam obciete tylko 150 kcal, ale chodze glodna i mocno odczuwam glod Redukcja na 2300kcal a ja narzekam ze jestem glodna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Dziex Banan

Ostatnio mam bardzo malo czasu z powodu bardzo duezej ilosci pracy.
ciagle trenuje i trzymam diete.
Pracuje nad detalami i poprawa sylwetki tak zeby finalnie byla kosa.
Cwicze pozowanie pod okiem Agnieszki i z dnia na dzien jest coraz lepiej, mam wybrany kolor i kroj stroju, ale tego dowiecie sie przed zawodami na razie nie bede nic zdradzac i podtrzymam napiecie

zostaly 53 dni do konca grudnia planuje konkretny zajazd bo teraz jest ostatni czas kiedy mozna sobie na to pozwolic od stycznia bedzie dlubanie w sylwetce zeby finalnie ja dopracowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
10-12.12.16

Trening plecow zrobiony w wysmienitym towarzystwie

W zasadzie caly weekend mial byc na spokojnie a wyszlo jak zawsze

Od tego tygodnia ruszam z nowym planem w ktorym mocno skupiamy sie na poprawie drobniutkich szczegolow, ktore w sylwetce bikini sa najwazniejsze.
Co do diety to czekam na odpowiedz od Tadeusza co dalej bedziemy robic i ile bedziemy ciac
Z dnia na dzien sa duze zmiany w sylwetce i wszystko zaczyna sie klarowac.

Na dzien dzisiejszy pozostaje tylko kupienie bronzera, reszta pod kontrola.
Codziennie cwicze prezencje sceniczna i nie odpuszczam


Zmieniony przez - CruellaDeMon w dniu 2016-12-12 12:23:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Z bronzerem też trzeba dobrze trafić, bo każdy ma inny odcień, ale to już chyba ktoś Ci doradzi jakiś sprawdzony

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Mamy już wybrany bronzer Karo mocno wyszczuplała, miałam okazję zobaczyć na żywo. Powodzenia z nowym planem - i Tobie i sobie życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Też by mi się jakieś wyszczuplenie przydało, moze cos się ruszy po 3 tygodniach bez siłowni.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Natlok obowiazkow jaki ostatnio mam powoduje, ze nie ma na nic czasu NIE OGARNIAM kompletnie nic!

Ciesze sie, ze jeszcze jakos udaje mi sie to wszystko polaczyc, ale z dnia na dzien jest wszystkiego coraz wiecej.
Oprocz pracy, silowni, nauki pozowania, ogolnego przygotowania do zawodow doszla mi rowniez nauka i to dosc konretna ktora pochlonela reszte prywantego czasu, ktorego i tak bylo niewiele no, ale cel uswieca srodki!

co u mnie?

Syletka coraz bardziej sie wyostrza i zaczyna wychodzic o co udalo mi sie zbudowac przez ostatni rok.
Jak tak patrze teraz na siebie w lustrze bardzo sie sobie podobam, nabralam ladnych kobiecych ksztaltow i pomimo tego, ze jestem dosc drobna to widac umiesnienie ale te miesnie sa kobiece i w moim i nie tylko moim odczuciu prezentuja sie bardzo dobrze.

Na chwile obecna redukuje sie na 2200 i 1900 kcal, nie ukrywam, ze bywam glodna ale jest to do wytrzymania i nie cierpie z tego powodu.
Na chwile obecna bardzo sie ciesze z decyzji ktora podjelam w grudniu zeszlego roku, ze nie bede wychodzic na debiutach 2016 i ze bede szykowac forme na 2017 rok, uwazam ze to byla bardzo dobra decyzja i gdybym miala podjac ja jeszcze raz zrobilabym to samo bez wachania.

Zostalo jeszcze kilka tygodni i mysle, ze efekt bedzie mega fajny
Stroj sie szyje bylam juz na 2 przymiarce w tym tygodniu planowany odbior polowa stycznia, wtedy tez powinnam juz miec mniej wiecej sylwetke jaka bede miala docelowo na zawodach.

Dorzucam kilka zdjec, ktore udalo mi sie zrobic w zeszlym tygodniu podczas pozowania, dodam tylko ze ta forma juz jest troszke nieaktualna bo na chwile obecna to codziennie cos sie zmienia i wyostrza, w porownaniu z tymi zdjeciami brzuch u mnie wyglada juz zupelnie inaczej, wychodzi mi kosta u gory a na dole robi sie plasko czego nie widac na zalaczonych zdjeciach.
Barki sie podcinaja, plecy sa juz mocno widoczne, glowy na nogach sie rozdzielaja, bardzo fajnie wyglada u mnie glowa przysrodkowa i robi mi sie linia tzw rynna oddzielajaca posladek, czworke od dwojki Mega fajnie to wyglada w pozie bokiem )
Najbardziej sie ciesze z posladkow bo pomimo trwajacej redukcji on jako jedyny ciagle rosnie )

Co jest dziwne waga stoi u mnie w miejscu, ale centymetry leca talia na chwile obecna wynosi 62-61 cm














Zmieniony przez - CruellaDeMon w dniu 2016-12-23 15:47:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Super że jesteś zadowolona

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PIERWSZY START

Następny temat

Powrót po przerwie. Cel: Przygotowania formy na zawody 2020

WHEY premium