SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KAROLINA NOSKOVITZ - Puchar Polski 2017 - Bikini fitness

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 108485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
jakbym widział leki dziadków

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Anubis najlepsza docinka na Relanium hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Ania to szybki trening. Też go robię teraz w ramach rozruchu. Z rozgrzewką ok. godziny a moja rozgrzewka to zwykle ok. 20 minut z hakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Tak jak Eve napisala dzisiaj z rozgrzewka zamknelam sie w godzinie.
Srednio robie go od 45-60min - zalezy ktory dzien ale polecam go bo jest intensywny, mocno sie zmeczysz/spompujesz i nie siedzisz nie wiadomo jak dlugo na silce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
CruellaDeMon
Tak jak Eve napisala dzisiaj z rozgrzewka zamknelam sie w godzinie.
Srednio robie go od 45-60min - zalezy ktory dzien ale polecam go bo jest intensywny, mocno sie zmeczysz/spompujesz i nie siedzisz nie wiadomo jak dlugo na silce


takie treningi są najlepsze
Ten co robię (a Cru wcześniej) to tak samo czasowo wypada i intensywnie.
Ale dzięki temu, że nie trwa nieskończenie długo, to jakoś tak komfort psychiczny dzięki temu mam



Zmieniony przez - sforcia w dniu 2016-09-20 14:44:01

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Super właśnie czegoś takiego szukam, bo nie mam zbyt dużo czasu. Teraz akurat też robię jeden z Twoich Cru ale on jest trochę dłuższy, a przerw za bardzo nie da się skracać bo siła leci na łeb i szyję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
anchy
Super właśnie czegoś takiego szukam, bo nie mam zbyt dużo czasu. Teraz akurat też robię jeden z Twoich Cru ale on jest trochę dłuższy, a przerw za bardzo nie da się skracać bo siła leci na łeb i szyję


Wez sobie ten co mam teraz albo ten co ma Sforcia lub Eve (moj poprzedni) roznia sie tylko tym, ze zamiast ATG mam goblet
Z tych wszystkich treningow ktore mialam w ostatnim czasie ten jest najlepszy, pod wzgledem przyrostow i pod wzgledem konfortu psychicznego I tu bardzo zgadzam sie ze Sforcia, ze podczas jego trwania silownia Ci poprostu nie brzydnie tylko przychodzisz, pach, pach, pach i koniec a Jaka pupa sie fajna po nim robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
połowa sukcesu to dobrze nałożone smarowidło, jak nie masz osoby do brązowienia to wiesz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Rzeczywiście nie ten dziennik
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PIERWSZY START

Następny temat

Powrót po przerwie. Cel: Przygotowania formy na zawody 2020

WHEY premium