Etila Santiago (27 l.) jest brazylijską zawodniczką bikini fitness pro, która startuje w kategorii do 172 cm. Pierwszy raz stanęła na scenie pod koniec 2015 roku, a już po roku udało jej się wygrać kartę pro. Jednak Etila nie zawsze miała wysportowane ciało. Już w wieku 15 lat zajmowała się modelingiem i ważyła zaledwie 49 kg! 

Nie była zadowolona z tego, jak bardzo jest chuda. Chciała, aby jej ciało było bardziej estetyczne i lekko umięśnione, ale nie wiedziała, jak to zrobić. Dopiero kiedy zobaczyła zawodniczki bikini w internecie, zdała sobie sprawę, że swoje kroki powinna skierować na siłownię. Już w ciągu kilku miesięcy ciało Etili znacznie poprawiło się i nabrało kształtu. Piękność z niesamowitą burzą loków postanowiła, że zacznie przygotowania do zawodów bikini fitness.

Początkowo Etila nie brała pod uwagę zawodowej kariery w fitness. Chciała wystartować tylko po to, aby udowodnić sobie, że potrafi to zrobić. Jednak już po pierwszych zawodach zakochała się w tym i poczuła się szczęśliwa. Przez kilka lat Etila zajmowała wysokie lokaty jako amatorka. Teraz, startuje jako zawodowiec, robiąc cały czas postępy.

Ulubiony trening to ten, na którym ćwiczy ramiona i pośladki, które atakuje dwa razy w tygodniu. Sukces Etili inspiruje wielu jej zwolenników do tego, aby nie bali się spełniać marzeń. Dzięki determinacji powoli małymi kroczkami jej sylwetka się poprawiała. Wykorzystała każdą napotkaną przeszkodę jako paliwo, aby stać się tym, kim jest teraz. Musicie przyznać, że jest wyjątkowo piękna!

Komentarze (5)
anubis84

Zdecydowanie lepiej wygląda niż jak była modelką.

0
Mahidevran

Moim zdaniem lepiej wyglądała jako modelka. Teraz jak babochłop, oczywiście to tylko moja opinia.

1
anubis84

Etam za chuda była, jak chłop nie wygląda, do tego jej jeszcze daleko :-)

0
domosos

Jakby startowała w kulturystyce to moze i tak, w bikini fitnes sa sylwetki jeszcze kobiece.

0
skorupski

Apetycznie wygląda, no gdyby nie te tatuaże jeszcze to super by było.

0