Kategoria Bikini Fitness rozwija się w zaskakująco szybkim tempie. Z zawodów na zawody, dziewczyn przybywa... W większości są to zawodniczki tzw. “jednego startu”, a czasem zostają “w grze” na dłużej, rozwijając sylwetkę i zdobywając coraz wyższe lokaty. Prezentujemy Wam najlepiej rokujące zawodniczki Bikini Fitness wg naszej ambasadorki Edyty Tamilewskiej, które w ciągu ostatniego roku miały swój debiut na scenie(+/-). Parę słów o dziewczynach od Edyty...

Inez Gorońska oraz Patrycja Zahorska to jej ulubienice. Od Debiutów 2017 podziwia je za ogrom włożonej pracy i determinację w przygotowanie do zawodów. Na przełomie roku była okazja się o tym przekonać, jak i stanąć wraz z nimi na scenie :)

Emilia Kostańska, której nie zna osobiście, ale uważa, że posiada bardzo dobre proporcje. Oczarowała zarówno Edytę jak i sędziów swoją osobą na scenie. Bardzo dobre przygotowanie i prezencja sceniczna.

Krystynę Zrażewską podziwia od zawsze za jej pracę nad własnym ciałem i to, jak ambitnie przygotowała sylwetkę do startu w bikini.

Patrycja Słaby zapisała się w głowie Edyty, podczas tegorocznych Debiutów w Krakowie, gdzie wygrała OPEN, reprezentując najniższą kategorię - BRAWO! :)

Reszta dziewczyn wzbudziła podziw i zainteresowanie Edyty zarówno przed wyjściem na scenę, gdy śledziła je w mediach społecznościowych, jak i po tym, gdy zobaczyła je w pełnej okazałości. Makijaż, strój, prezencja na bardzo duży plus. Za wszystkie dziewczyny Edyta trzyma mocno kciuki i dopinguje, życząc medali i wytrwałości w dążeniu do celu. Niebawem przestawimy kolejne zestawienie, tym razem przygotowane przez Kasię Dmochewicz.

#1 Inez Gorońska

#2 Patrycja Zahorska

#3 Emilia Kostańska

#4 Krystyna Zrażewska

#5 Patrycja Słaby

#6 Katarzyna Stępek

#7 Katarzyna Gawin

#8 Justyna Grabowska

#9 Patrycja Serafin

#10 Natalia Krasoń

Komentarze (1)
domosos

każda dziewczyna bardzo fajna.

0