Patrycja Zahorska to tegoroczna debiutantka. Brązowa medalistka Mistrzostw Polski w Bikini Fitness oraz półfinalistka Mistrzostw Europy. Wielki potencjał. Wysoka brunetka o olśniewającym uśmiechu. Jak to faceci mówią... Ma w sobie to coś!

Byliśmy bardzo ciekawi czym Patrycja zajmuje się poza sceną. Zadaliśmy jej kilka niesportowych pytań. Chcecie poznać odpowiedzi? Koniecznie przeczytajcie nasz wywiad.

Czym się zajmujesz prywatnie?

Studiuję na kierunku prawno-ekonomicznym, pracuję jako trener personalny.

Pasja inna niż sport?

Ciężko stwierdzić... Od dziecka moją pasją jest właśnie sport, nie mówię tu tylko o treningach siłowych, ale o balecie, siatkówce, lekkoatletyce, crossficie… Rodzice sportowcy dali dobre geny i od zawsze w moim życiu on istnieje. Studia również robię w tym kierunku, a wszystkie inne zajęcia, które wykonuje i sprawiają mi przyjemność, tj. rysowanie, malowanie, prace ręczne to traktuje jako hobby.

Często marzysz?

Ojjj za często! A to dlatego, że wierzę w siłę przyciągania, w siłę umysłu. Wierzę w to, że poprzez imaginację człowiek może osiągnąć wiele. Bez planu nie zajdzie tak daleko jak może, nie osiągnie tego czego pragnie i nigdy nie będzie usatysfakcjonowany, bo nigdy nie zrealizuje tego czego pragnął.

Tutaj polecam książkę „Sekret” - Rhonda Byrne, która nauczyła mnie wizualizować sobie przyszłość, taką o jakiej marzę i małymi kroczkami spełniam się.

Jakich zachowań absolutnie nie cierpisz u ludzi?

Fałszywości. Lepsza szczera i bolesna prawda od zakłamania.

Czy Twoje ciało kryje jakieś poprawki medycyny estetycznej?

Nie, nigdy nie korzystałam z takich zabiegów.

Na co dzień odzież sportowa czy….?

Jeśli mam w tym dniu trening- to na sportowo. Zazwyczaj jestem obładowana torbami i ciężko byłoby przemieszczać się w sukieneczce i na szpilkach. Co nie zmienia faktu, że jestem kobietą i mam potrzebę wskoczyć w kieckę!

 

Ostatni film?

Love Rosie, polecam wszystkim!

Twój kolor włosów jest naturalny czy są farbowane?

Naturalne, wszystko naturalne Moi Drodzy haha, jedyne co mam sztuczne to paznokcie i rzęsy!

Niezbędnik – jakie rzeczy musisz mieć zawsze przy sobie w torebce?

Oprócz telefonu, portfela i kluczy jest to woda, pudełka z jedzeniem, gumy do żucia, słuchawki, suplementy, trochę kosmetyków, power bank, ładowarka.

Czym przemieszczasz się na co dzień? (samochód, rower, komunikacja miejska, pieszo)

Ostatnio chodzenie pieszo stało się bardzo modne, więc „nabijam kroki” haha, do tego dojdzie rower i cardio mam z głowy! Jeśli pogoda nie dopisuje – tramwaje lub autobusy.

Jeśli cheat meal to co?

Lody Magnum White, albo Ben & Jerry’s.

Ile czasu zajmuje Ci wyszykowanie na imprezę?

Nie wiem, dawno się nie szykowałam… Myślę, że około godzinkę z prysznicem włącznie.

Jaką partię mięśniową lubisz trenować najbardziej?

Nie będę powtarzać tego co większość kobiet powie, czyli „pośladki”. Moją ulubioną partią mięśniową, którą najbardziej lubię trenować to mięśnie twarzy haha, uśmiecham się codziennie, polecam wszystkim! :D

Jaki jest Twój stosunek do dzieci?

Uwielbiam dzieci, w każdym wieku … Jednak myślę, że na bycie matką jeszcze nie czas.

Masz rodzeństwo?

Jedynaczka… zawsze chciałam mieć rodzeństwo.

Lepsze śniadanie na słodko czy na wytrawnie?

Zdecydowanie na słodko!

Grupa mięśniowa, na którą najbardziej zwracasz uwagę u płci przeciwnej?

Siedząc w świecie Fitnessu i Kulturystyki, zwracam uwagę na całokształt. Jednak mój wzrok najczęściej przyciąga wyrzeźbiona góra (co nie oznacza, że nogi mogą być jak u bociana!).

Ile posiłków jesz dziennie?

Aktualnie, na 13 tygodni przed zawodami, jem 6 posiłków.

Jesteś singielką?

Jestem :)

Zapach, który najbardziej lubisz to...?

Lancome, La Vie Est Belle L'Eau Florale

Coco Chanel Mademoiselle

Te dwa mi i mojej mamie nigdy się nie znudzą

Często ulegasz słodkiej pokusie?

Jeśli w głowie mam jakiś cel, a co za tym idzie dietę i trening dopiętą na ostatni guzik, to nie ma miejsca na pokusy. A gdy po głowie chodzi myśl „zjedz coś słodkiego”- szybko znajduję sobie inne zajęcie, staram się o tym nie myśleć, oglądam swoje zdjęcia z poprzednich zawodów lub zwyczajnie sięgam po gumę do żucia

Ulubiony smak odżywki białkowej?

Każdy, byleby słodki!

Masz już jakieś plany wakacyjne?

Tak, oczywiście! Wakacje spędzam bardzo aktywnie. Jadę na obóz Siatkarskich Ośrodków Szkolnych do Białej Podlaskiej, gdzie będę pełnić funkcję trenera. Pozostały czas przeznaczę na sesje zdjęciowe, treningi personalne, wyjazd do Katowic i prawdopodobnie do Rzeszowa :)

 

Dziękujemy Patrycji i życzymy udanych wakacji!

Komentarze (1)
BiggBoy

Fotografie na tle znacznie brzydszych koleżanek to znany i stary trick no i faktycznie działa, ładna z niej dziewczyna ...

0