SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Problem z nieproporcjonalnym brzuchem - 14,5 lat.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6447 Napisanych postów 79265 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774594
Pewne wady postawy na każdy z nas. Szczególnie osoby, które mają siedzący tryb życia w pracy, czy w domu, a poza tym nie dbają o wzmacnianie istotny grup mięśni, rozciąganie, rolowanie, czy poprawę mobilności. Rzadko kto podchodzi do pracy nad swoim ciałem holistyczne. Mam tutaj na myśli osoby doświadczone, a nie jak w Twoim przypadku początkujące.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat ewentualnych wad postawy, to sugeruję udać się do fizjoterapeuty. Zobaczy on jak to wygląda i ewentualnie zaleci odpowiednie ćwiczenia.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 151 Napisanych postów 336 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5726
domer
Pewne wady postawy na każdy z nas. Szczególnie osoby, które mają siedzący tryb życia w pracy, czy w domu, a poza tym nie dbają o wzmacnianie istotny grup mięśni, rozciąganie, rolowanie, czy poprawę mobilności. Rzadko kto podchodzi do pracy nad swoim ciałem holistyczne. Mam tutaj na myśli osoby doświadczone, a nie jak w Twoim przypadku początkujące.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat ewentualnych wad postawy, to sugeruję udać się do fizjoterapeuty. Zobaczy on jak to wygląda i ewentualnie zaleci odpowiednie ćwiczenia.


Szacun za cierpliwosc ;)

,,Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1779 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40491
Turbo94
domer
Pewne wady postawy na każdy z nas. Szczególnie osoby, które mają siedzący tryb życia w pracy, czy w domu, a poza tym nie dbają o wzmacnianie istotny grup mięśni, rozciąganie, rolowanie, czy poprawę mobilności. Rzadko kto podchodzi do pracy nad swoim ciałem holistyczne. Mam tutaj na myśli osoby doświadczone, a nie jak w Twoim przypadku początkujące.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat ewentualnych wad postawy, to sugeruję udać się do fizjoterapeuty. Zobaczy on jak to wygląda i ewentualnie zaleci odpowiednie ćwiczenia.


Szacun za cierpliwosc ;)


Hah dotrałem do końca.. mimo że chwilami czytałem co 2 słowo.. Jakbym widział siebie z 11 lat wstecz :D Dorośnie do tego.. to mu minie widocznie jeszcze nie ten czas... ja musiałem czekać tę dekadę żeby zacząć coś kumać hahaha

jak to mi mawiano te 10-11 lat temu

Jedz zdrowo standardowo bez fast fooda, pij wody czyste niekolorowe, warzywka, owoce idz biegaj i wybijaj okna sąsiadom (oczywiście w przenośni) w sensie dużo ruchuuu i będzie dobrze aby nie siedzieć tylko


Zmieniony przez - pekulski104 w dniu 2020-05-20 09:38:22
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 220
Po kwarantannie od razu pójdę, mam jeszcze jedno pytanie już nie związane z brzuchem a nie chce zakładać nowego topa. Czy ze zdjęcia z 1-wszej strony jak widać brzuch to te biodra robią na prawdę wrażenie takich szerokich czy tylko mi się tak wydaje i czego to jest wina? Bardziej tkanki tłuszczowej czy może jakieś zachwiania hormonów? Bo jak rano w pozycji leżącej dotykam w tamtym miejscu to czuć tylko miednicę, ale ona i tak jest zbyt szeroko umiejscowiona. Taka moja uroda czy też można coś zaradzić ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 220
Na prawdę mam czasami wrażenie, że po matce budowę odziedziczyłem xd
Na prawdę chciałbym rozwiać swoje wszelkie wątpliwości z moim ciałem u jakiegoś lekarza, ale sytuacja jest jaka jest a moi rodzice stawiają na lekarzy baaaaaardzo rzadko. Bo musi być gorączka żeby pójść do lekarza


Zmieniony przez - Czareqq w dniu 2020-05-23 18:34:52
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6447 Napisanych postów 79265 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774594
Na zdjęciach z pierwszej strony nic nie widać. Jedynie wysoki poziom tkanki tłuszczowej i małą masę mięśniową. Jeżeli Twoje podejście do odżywiania i aktywności fizycznej jest takie samo jak jakość wrzuconych zdjęć to odpowiedź jest prosta. Wyglądasz jak sam widzisz słabo.

Poza tym, co zapewne już pisałem, to każdy kto dopiero zaczyna swoją przygodę z kształtowaniem sylwetki wygląda źle lub bardzo źle, więc nie rozumiem nad czym Ty się zastanawiasz przez te xx stron. Chcesz zmienić sylwetkę, to trenuj i jedź dobrze, a za kilka lat zmiany będą ogromne.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 220
Temat można zamknąć - to do moderacji
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1779 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40491
Jak aktywnie u Ciebie już :D ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Martwy punkt jak się przełamać?

Następny temat

Nie idzie redukcja

electro
Polecane artykuły