SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z brzuchem;/

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57
Witam. Pisze z dość poważnym problemem dla mnie. Otóż cwiczę na siłowni już sporo czasu, 4 razy w tygodniu oczywiscie przy stalej diecie (5 posilkow pelnowartosciowych), brak suplementacji. Zawsze jak wstaje rano mam plaski umiesniony brzuch a juz po posilkach wypycha mnie. Nie jem az tak do opotu... Zaczyna mnie to juz wkurzac, bo mam miesnie na brzuchu a wypycha mnie po jedzeniu. Cwicze oczywiscie brzuch...
Co robic? Jesc mniej po prostu? mam diete na mase ale martwie sie, ze bede mial tak caly czas;/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57
Zarysuję dietę:
Śniadanie 6.30:
-Musli 100g
-2 kanapki z szybką drobiową, sałatą i ogórkiem
SZKOŁA:
-4 bułki z szynką drobiową i różne warzywa w niej zawarte
-jakiś owoc
Posiłek przed treningowy:
-makaron w sosie własnym badz z jagodami lub ryż z jogurtem (0%)
Posiłek po treningowy:
-musli tropikalne 100g.
-szklanka maślanki z płatkami owsianymi,
-ryż bądź makaron
Przed snem:
-albo kostka twarogu z jogurtem 0%, albo płatki, albo musli.
Jesli chodzi o mieso to spozywam zaleznie od tego co mama robi. Oczywiscie gotowane.
Brak suplementacji ze wzgledu na brak pieniedzy. Poczytalem troche o diecie na forum i ulozylem wlasnie cos takiego. Oliwa z oliwek oczywiscie jest, wypije kieliszek rano i przed treningiem.
Prosze o zrozumienie i ewentualne bledy w diecie. Moze to w niej tkwi problem z moim brzuchem?
To demotywuje bo ma sie fajne miesnie a brzuch odstaje po jedzeniu i glupio to wyglada. Dziekuje z gory za wskazowki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 422
Wypycha Cię od węgli. Bardzo dużo osób tak ma (ja też) więc nie ma się czym martwić.
Możesz sobie pić dziurawiec na poprawę trawienia. Mi to pomaga :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To normalne , z rana praktycznie pokarm masz wchłonięty dlatego brzuch wygląda bardzo estetycznie i ładnie ale gdy upchasz do niego w ciągu dnia posiłku to wiadomo , że Ci rozepcha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57
Od węgli? właśnie dużo ich spożywam. Dieta nie jest 1 klasy bo niestety ogranicza mnie kasa, staram się jednak odkładać każdą złotówkę na jedzenie. Kilka pytań.
1.Dieta jest dobrze zarysowana?
2. Posiłek przed snem ok? nie będzie mi się to odkładało w tkance tłuszczowej? Wyczytałem, że zbyt wysoka ilość węgli zamieniana jest w tłuszcz. Posiłek treningowy dbam, żeby był jak najlepszy. Zmieniam na jajka na wolno z chlebem itp. Róźnie. Ograniczam zmażenie w zasadzie nei jem smażonego, może raz góra 2 razy an tydzien i to tez na oliwie. Prosze o ewentualne poprawy, chce dobrze do tego podejsc, zeby to przynioslo jakies rezultaty z czasem a nie efekty uboczne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ogólnie dieta do wymiany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Dieta nie jest dobrze zarysowana. Musisz ułożyć całkiem nową.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57
Co mogę w niej zmienić? Co robię źle?
Wspomóżcie nowicjusza w odżywianiu:)
Poczytałem trochę na temat diety w tematach podwieszonych, ale skoro jest źle to co mogę zmienić...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To czytaj jeszcze bo widocznie nie czytaleś to co trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57
Jeśli znasz się duuużo lepiej ode mnie w tej dziedzinie, masz pojęcie to mógłbyś pomóc?
Przeczytam znowu te same artykuły i ułożę znowu jakieś badziewie(bo na to wychodzi, że ta dieta nie nadaje się do masy)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moge Ci pomóc skorygować diete, jak narazie ta dieta jest do wywalenia.. poszukaj u innych diet i czytaj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapotrzebowanie kalorycze i trening.

Następny temat

CKD na koniec redukcji

WHEY premium