no więc mam 14 lat, 179cm wzrostu, ważę 67 kg i jestem bardzo słabo rozciągnięty... Dla przykałdu siedząc na ziemi, kiedy inni moi rówieśnicy dotykają palcami rąk palców u stóp, ja nie dosięgam nawet do kostek(nie wiele mi do nich brakuje)..
Dlatego chciałbym się zapytać jakie ćwiczenia mi proponujecie właśnie na rozciąganie( głównie chodzi mi właśnie o takie jak w podanym przykładzie, gdyż jeżdżę na mountainboardzie, i bardzo trudno jest mi z tym wykonywać ewolucje...
Pomocy ;]
//proszę nie proponować odżywek, jak na razie nie mam kasy ;/
Dlatego chciałbym się zapytać jakie ćwiczenia mi proponujecie właśnie na rozciąganie( głównie chodzi mi właśnie o takie jak w podanym przykładzie, gdyż jeżdżę na mountainboardzie, i bardzo trudno jest mi z tym wykonywać ewolucje...
Pomocy ;]
//proszę nie proponować odżywek, jak na razie nie mam kasy ;/
Krzysztof Piekarz