Witajcie.
Mam kilka pytań ogólnych o treningu:
1. Czy ma znaczenie czy robię najpierw rolowanie a potem rozciąganie? Może na odwrót?
2. Obydwie formy rozciągania (te co powyżej) wykonuje w dni nie treningowe. Po treningu wykonuje tylko ogólne rozciąganie. Czy tak może być?
3. Chcąc dołożyć ćwiczenia na rotacje barków (nie są one ani męczące ani mega wymagające, tak jak rozciąganie) mam je wykonywać zamiast ćwiczeń na barki w dni treningowe, czy na przykład mogę je dołożyć w dni nietreningowe wtedy gdy się rozciągam a wtedy gdy ćwiczę normalnie wykonywać ćwiczenia siłowe?
Mam kilka pytań ogólnych o treningu:
1. Czy ma znaczenie czy robię najpierw rolowanie a potem rozciąganie? Może na odwrót?
2. Obydwie formy rozciągania (te co powyżej) wykonuje w dni nie treningowe. Po treningu wykonuje tylko ogólne rozciąganie. Czy tak może być?
3. Chcąc dołożyć ćwiczenia na rotacje barków (nie są one ani męczące ani mega wymagające, tak jak rozciąganie) mam je wykonywać zamiast ćwiczeń na barki w dni treningowe, czy na przykład mogę je dołożyć w dni nietreningowe wtedy gdy się rozciągam a wtedy gdy ćwiczę normalnie wykonywać ćwiczenia siłowe?
Krzysztof Piekarz



