SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Bóle po bieganiu!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 476
Od jakiś 2 miesięcy biegam i robię redukcję , efekty są ale niestety nie tylko pozytywne. mierzę 196 cm i ważę obecnie 112, planuje zejść tak do 105- 100. najbardziej efektywne jak dla mnie są biegi + TSE. no ale od kilkunastu dni zaczęło mi dokucząć kolana i skurcze w mięśnich dolnych grzbietu. ostatnio kupiłem więc glucosaminkę i łykam. jeśli ktoś ma pomysł jak sobie z tym poradzić żeby nie musieć rezygnować z biegania a jednocześnie nie popsuć se zdrowia to będę wdzięczny za każdą pomoc.pozdrawiam

memento morri

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 853
Dokładnie tak jak napisała Martucca... Przy Twojej wadze buty muszą mieć dobrą amortyzację, a jeśli biegasz po chodnikach/betonie/asfalcie, to nawet bardzo dobrą!
Koniecznie też magnez - na skurcze, bieganie go wytraca z organizmu, tym bardziej jeżeli dużo kawy pijesz.
Nie wiem jak biegasz, ale mam nadzieję, że nie szybko, bo przy tej wadze przeciążenia są ogromne. Najbezpieczniejszy był by marszobieg.
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 672 Wiek 108 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18387
może drobna rozgrzeweczka przed bieganiem rozciąganie, chwilowy truchcik w miejscu...

Impossible is nothing.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10258
Ja trochę z innej beczki: nie jest właściwe podejście schodzenia do jakieś wagi nominalnej w kg. Znacznie lepsze rezulataty [w sensie estetyki i zdrowia] osiąga się zmierzając do osiągnięcia określonego % tkanki tłuszczowej w organizmie.
Chodzi o to, że możesz ważyć malutko, ale być typowym couch potato, którego mięśnie wystarczają tylko na wstanie sprzed telewizora i przejście do kuchni, podczas gdy osoba umięśniona o porównywalnych obwodach będzie wyglądać znacznie lepiej i ważyć sporo więcej.

Natomiast jeżeli chodzi o bóle i skurcze, to w tym temacie lepiej żeby się wypowiedział jakiś medyk, ale na moje oko [zakładając, że dietę masz tip-top, beż żadnych niedoborów] brakuje Ci uzupełnienia składników mineralnych. No chyba, że tylko ich nie podałeś. W każdym razie, będąc na redukcji dobrze jest uzupełniać dietę jakąś multiwitaminą, przy intensywnym wysiłku przyda się dodatkowo regularnie stosować wapń [minimum 1200 mg dziennie], a skurcze mogą mieć coś wspólnego z gospodarką sodowo-potasową albo niedoborami magnezu.

Ale rozgrzewka też nie zaszkodzi


Zmieniony przez - Uka P. w dniu 2006-06-13 22:45:53

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 21032 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 208598
przy intensywnym wysiłku przyda się dodatkowo regularnie stosować wapń [minimum 1200 mg dziennie]

czemu?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 111118
Czemu to mów sobie na podwórku Na forum dbajmy o język polski i piszmy "dlaczego"

Zmieniony przez - Charon w dniu 2006-06-14 06:34:59

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45261
amoze bóle sąspowodowane za ciężkim treningiem?

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 56957
I ty się dziwisz, że cię boli... ważysz ponad 110 kilo! Ja przy tej wadze też odczuwam straszny dyskomfort podczas biegania, dlatego robię to, gdy ważę nieco mniej i czuję się lekki jak piórko...

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 21032 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 208598
charon - ostrzegam, nie bede tolerowal szczeniackich pyskowek

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 56957
Szczeniackich? Seewy, według waszych profili macie po sześć lat...

Sześć lat... przypomina mi się kawał z Familiady...

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2006-06-14 08:12:44

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 21032 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 208598
wypraszam sobie, ja mam juz 7

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 56957
I pamiętaj, tylko bez bluzgów, po naskarżę wychowawczyni i będziesz miał naganę w dzienniczku ucznia i mama nie kupi ci BMX'a na wakacje!

Wesoły wegan :)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Utrzymac wage

Następny temat

Dieta na rzezbe!

electro
Polecane artykuły