Szacuny
50
Napisanych postów
12867
Wiek
33 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
90343
Rozciąganie, to taki darmowy wspomagacz. Nie unikaj go. Najlepiej robić, je na rozgrzanych mięśniach. Czyli po treningu siłowym, lub po treningu aerobowym i po ogólnej rozgrzewce.
Ciekawe tylko czy znajdzie się ktoś taki, kto pokręci aero, a potem się jeszcze dodatkowo rozgrzeje, tylko po to żeby się rozciągnąć. Ehh... te moje fantazje ;p
Szacuny
0
Napisanych postów
147
Wiek
28 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
2003
Czyli lepiej robić rozciąganie po treningu ale raz parzyste ćwiczenia raz nie parzyste, czy lepiej zrobić po treningu 5 minut rozciągania a na następny dzień pełne?
„Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”
Szacuny
50
Napisanych postów
12867
Wiek
33 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
90343
Ogólnie polecałbym jakieś inne rozciąganie, niż te lafayowe :P Ja mam parę swoich pozycji. Które praktykuję, te lafayowe, są jakieś nienaturalne (niektóre). Przeciągają prostowniki, a nie atakują odpowiednio dwójek. I ogólnie uczą złych nawyków.
Szacuny
0
Napisanych postów
147
Wiek
28 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
2003
trening nr 6. 6.08.121r A2=5/2/2
D=13/12/10
C1=9/6/4
E=L10, P11/L8, P8/ L7/P7
F=12/12/12
G= 20/20/20
K2=11/9/6 przy 130cm
Zmieniłem A1 na A2, tylko trochę się boję na maxa ćwiczyć bo już spadły mi dziś nogi z biurka. ;/
W D ręce mi się ześlizły w 1 serii, a w F tylko 12 bo w 1 serii nie utrzymałem równowagi. W G napinałem mięśnie chyba jakieś 3-4 sekundy i sprawiało mi to duże trudności.
Zmieniony przez - aro400 w dniu 2012-08-06 12:02:36
„Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”