SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

aro400 - metoda lafaya, dziennik

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43831
Wskazane byś robił po, nawet krótkie

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
Rozciąganie, to taki darmowy wspomagacz. Nie unikaj go.
Najlepiej robić, je na rozgrzanych mięśniach. Czyli po treningu siłowym, lub po treningu aerobowym i po ogólnej rozgrzewce.


Ciekawe tylko czy znajdzie się ktoś taki, kto pokręci aero, a potem się jeszcze dodatkowo rozgrzeje, tylko po to żeby się rozciągnąć. Ehh... te moje fantazje ;p

Pozdrawiam,
Venc1LQ.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2003
Czyli lepiej robić rozciąganie po treningu ale raz parzyste ćwiczenia raz nie parzyste, czy lepiej zrobić po treningu 5 minut rozciągania a na następny dzień pełne?

„Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35065
Rozciaganie pomaga zminimalizowac zakwasy na drugi dzien wiec lepiej zrobic je zaraz po treningu.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90343
Ogólnie polecałbym jakieś inne rozciąganie, niż te lafayowe :P
Ja mam parę swoich pozycji. Które praktykuję, te lafayowe, są jakieś nienaturalne (niektóre). Przeciągają prostowniki, a nie atakują odpowiednio dwójek. I ogólnie uczą złych nawyków.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35065
No i przeladowany plan strechingu. Wystarczy po jednym cwiczeniu na dany miesien. Ja stosuje 30-60 sekund na miesien i mi w zupelnosci wystarczy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2003
Jakie polecacie plany rozciągania inne?
Znalazłem to:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/stretching.htm
Jak dobre to wybrać po 1 ćwiczeniu na 1 mięsień?
i to:
http://www.moje442.pl/rozciaganie_statyczne.htm 

„Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2003
trening nr 6. 6.08.121r
A2=5/2/2
D=13/12/10
C1=9/6/4
E=L10, P11/L8, P8/ L7/P7
F=12/12/12
G= 20/20/20
K2=11/9/6 przy 130cm

Zmieniłem A1 na A2, tylko trochę się boję na maxa ćwiczyć bo już spadły mi dziś nogi z biurka. ;/
W D ręce mi się ześlizły w 1 serii, a w F tylko 12 bo w 1 serii nie utrzymałem równowagi. W G napinałem mięśnie chyba jakieś 3-4 sekundy i sprawiało mi to duże trudności.


Zmieniony przez - aro400 w dniu 2012-08-06 12:02:36

„Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 175 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1519
Czemu robisz 3 serie ? Ja cały 1 plan jechałem po 2 serie. Pozdro! :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2003
Ponieważ tak pisze w książce, pisze że trzeba stopniowo powiększać ilość serii i pisze że już w drugim tygodniu wykonywać ich 3.

„Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile powtorzen??

Następny temat

bolący nadgarstek

Shoty
Polecane artykuły