Zadałaś jasne pytanie:
a co do tej pory robiłaś jak nie treningi siłowe z obciążeniem?
Dlatego się dziwię że o coś tak prostego po takim czasie pytasz - skoro przerobiłaś już kilka zestawów z hantlami to chyba było jasne, że po takich zestawach się rozciągasz.
gaja1989co 2gi dzien robie Callanetics ale po treningu bezposrednio chyba powinnam sie rozciągnąć, nie?
gaja1989Tak aga, jestem tu od marca i dochodzę do wniosku że rozciąganie jakie robiłam do tej pory jest niewystarczające szczególnie że mam nadzieję na progres skoro ten cykl ćwiczeń zaczęłam na siłowni i mam do dyspozycji większe obciążenia niż do tej pory.
a co do tej pory robiłaś jak nie treningi siłowe z obciążeniem?
Dlatego się dziwię że o coś tak prostego po takim czasie pytasz - skoro przerobiłaś już kilka zestawów z hantlami to chyba było jasne, że po takich zestawach się rozciągasz.

