SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Spam dla dam i nie tylko ;).

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 101430

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Idę zrobić Callan, trzymajcie się

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1598 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7794
dzieńdobry pourlopowo.
oświadczam, że jak piszą o kryształkach japońskich , żeby nie trzymać ich dłużej niż 72h... to maja rację.
Nie polecam, chyba że chcecie się potem zastanawiać kto wam zarzygał kuchnię i jak się tego smrodu pozbyć.
wgle te kryształki jakieś lipne.
niby wychodzi jakaś woda z bombelkami, ale ani to musowane, ani to smaku nie ma, nawet w drgiej fermentacji :/ chyba coś źle robię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8439
dzien dobry :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
A co to za kryształki? To ten kefir wodny?

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
dziędobry
Sheep, widzę że się rozkręcasz, wszystkie żyjątka Cię interesują ?

Zmieniony przez - Fuxiatka w dniu 2013-08-27 08:41:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Tylko te pożyteczne

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Kombuchę mam już w liczbie 6

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
przy czym dwie wypuściłam w świat więc razem 8 wyhodowałam

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
moja się też mnoży jak szalona, i szybko przerabia bo z 2 na 4 postawione wyszedł mi ocet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No właśnie tak miałam się spytać, choć w sumie to logiczne że potrójna szybciej przerobi cukier bo moja nie stoi te 8 dni jeszcze a już nie jest słodka ni chuchu, fakt że to nie są trzy grube tylko jedna gruba i dwie cieńsze ale mimo wszystko żrą ten cukier szybciej

Winners train, losers complain.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o ocenę diety/ćwiczeń dla dziewczyny

Następny temat

Niska i szczupła

WHEY premium