SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Spam dla dam i nie tylko ;).

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 101463

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
sforcia
No dokładnie

No chyba, że ja sobie oszacowałam błędnie poziom BF i ten kalkulator sfiksował


Kobiety z reguły widzą siebie grubszymi niż w rzeczywistości

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8439
ja mam do zgubienia prawie 30% wow ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Corum
Sforcia - mam do Ciebie pytanko jeśli można...


Proszę

Gaja a ja się boję, ze ja właśnie w dół podałam BF a nie w górę

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
A ja mam do zrzucenia 500 kg tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Corum
A ja mam do zrzucenia 500 kg tłuszczu


To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
sforcia
Corum
Sforcia - mam do Ciebie pytanko jeśli można...


Proszę

Gaja a ja się boję, ze ja właśnie w dół podałam BF a nie w górę

W dzienniku u siebie napisałaś że walczysz z tłuszczykiem na wewnętrznych stronach ud....
Miałaś coś specjalnie polecone na to? Oprócz diety oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Corum
A ja mam do zrzucenia 500 kg tłuszczu

Taki mały wielorybek jestem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Corum

W dzienniku u siebie napisałaś że walczysz z tłuszczykiem na wewnętrznych stronach ud....
Miałaś coś specjalnie polecone na to? Oprócz diety oczywiście


a to nie jest po prostu zależne od budowy ten tłuszcz po wewnetrznych stronach ud? da sie z nim walczyc "oddzielnie"?

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
No Corum, niestety ale żadnych zaleceń ćwiczeniowych ani dietowych w tej kwestii nie dostałam
Myślę, że Modki nie dojrzały tego. A póki co nie wspominałam o tym znów.

Ale tak jak wczoraj napisałam, że uda się zrobiły zdecydowanie większe niż były na początku i trochę mnie to martwi.
Ruda powiedziała, że patologii nie ma, ale nie widziała porównania zdjęć tylko to obecne.

Zobaczymy co to będzie dalej.
Ale będę pamiętać o Tobie!!!

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Mi nogi jakby wysmuklały ale z tym świństwem nijak nie mogę sobie poradzić...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o ocenę diety/ćwiczeń dla dziewczyny

Następny temat

Niska i szczupła

WHEY premium