SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Spam dla dam i nie tylko ;).

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 101468

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 666 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17375
chyba lubie plywac, tylko juz zapomnialam, jakie to uczucie. jak jeszcze jezdzilam z rodzicami na plaze, to caly czas w wodzie siedzialam, ale plywania to chyba za duzo nie bylo. z reszta to ja mialam wtedy moze z 10 lat, slabo pamietam, ale musze sprobowac jeszcze raz, moze tez jakies lekcje wykupie jak bede miec troche kaski odlozonej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
hehe, albo żabka prezesa - tak to u mnie w żargonie

kurde.... po raz kolejny dopiero wieczorem się zorientowałam, że do obiadu nie dodałam przewidzianej porcji oliwy z oliwek.... Znowu musiałam dopić z kielona....bleh

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Jak się nauczyłam pływać, to mi się bardzo podobało. I chciałam pływać. Ale w tych zamierzchłych czasach, to sie rodzice tak nad bachorami nie trzęśli i jakoś nikt nie miał czasu ani ochoty ze mną na basen pojeżdzić.

No to obsmarowałam rodziców

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
chyba wróciłam z siłowni, umarłam

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
ja za to pływac umiem (chwała rodzicom), ale za cholere nie umiem zanurkowac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 666 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17375
to przez ten deszcz chyba na mokre tematy zeszlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
a i mam pytanie, jak szybko i NIE mikrofala odmrozic mieso???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
wrzucic do cieplej wody i jak woda sie wystudzi to wymienic ja na ciepłą

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Do ciepłej wody (chyba) nie powinno się wkładać mięsa. Bo się bakterie rozłażą. Jak już to do zimnej )

Siemka tak w ogóle.

Co do nurkowania, to ja tak nurkowałam zawsze że mi tyłek wystawał ponad wodę

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o ocenę diety/ćwiczeń dla dziewczyny

Następny temat

Niska i szczupła

WHEY premium