SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Spam dla dam i nie tylko ;).

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 101355

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
ja sobie poprzednią partię zrobiłam na 80g cukru i była idealna, a ta mi po 5 dniach wyszła octowa i jest wstrętna, a ja lubię kwaśne więc albo trzeba im więcej cukru, albo większy słoik, albo rozdzielić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
ale ja nie mogę być w stosunku do nich brutalna, bo mi ich żal, więc muszę większy słoik ogarnąć :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
no ja dałam do tych potrójnych 100g cukru ale muszę dziś to przefiltrować bo mnie wykręci jak jeszcze potrzymam

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
ja do jednego hojnie wsypałam 120g zobaczymy co wyjdzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
aa w ogóle to boska wychodzi z herbaty zielonej z pigwą i granatem

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
robiłam ostatnio na zielonej z opuncją i też jest mega i na mięcie z wiśnią wychodzi obłędna
a ta z granatem to jaka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
bio active, myślałam że to sypana jest ale okazało się że jednak w torebkach szczelnie zapakowanych

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
w sumie nie trzeba flaków odcedzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
ja taka kwasna pierwsza zrobilam to teraz rozcienczam sobie z zimna woda i mam jakby wode cytrynowa

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CZEŚĆ spamerki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o ocenę diety/ćwiczeń dla dziewczyny

Następny temat

Niska i szczupła

WHEY premium