SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Spam dla dam i nie tylko ;).

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 101407

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12619
extra, zapisałam sobie:) co prawda bobasa jeszcze nie mam ale sie po malutku przymierzam (2-3 lata?). a dobra szamka jest dobra w każdym wieku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Bry ;)

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
cześć Sheep... Megan przepisy są na porcje dla dwojga rodziców i niemowlęcia więc spoko a jedzenie naprawdę ok...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12619
a propos książek, to nie chwaliłam się ale dostałam knigę Sandałowskiej... (!) mama piąte przez dziesiąte wie że ćwiczę i z odruchu serca kupiła mi ją w prezencie... cze Szipa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
hehehe i co teraz Megan... ale z tego co wiem tam też są jakieś przepisy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12619
tam są caaaaałe jadłospisy moja droga:) każdego dnia co innego, tylko przekąski są do wyboru z listy... "co teraz co teraz" - zmieniam swoje życie hahahahaha

Zmieniony przez - megan713 w dniu 2013-09-06 09:30:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Heja laski :) Przekąski kuźwa jak ja nienawidzę tego słowa

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Jak jest człowiek głodny to siada na dupie i je a nie przekąski jakieś

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
nie no przypomniało mi się sorry kolega miał diete od dietetyczki masakra tam właśnie miał przekąski warzywa /owoce które mógł wymienić na piwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Jak to wymienić na piwo?

Winners train, losers complain.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o ocenę diety/ćwiczeń dla dziewczyny

Następny temat

Niska i szczupła

WHEY premium