SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM - Spam dla dam i nie tylko ;).

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 101416

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
jestem typowym nocnym markiem, lubię siedzieć do późna i długo spać, dobrze mi się pracuje wieczorami, a u dziecka nie ma zmiłuj się, rano mama ma być na chodzie. No i dziś zapomniałam produktów na wagę wrzucić w tym zaspaniu.

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ja robię michę dzień wcześniej i mam z głowy, wtedy nawet przygotowanie żarcia idzie szybciej bo wiesz co masz robić, a nie jakaś wielka rozkmina nad garnkiem

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8439
Szybkie (moze glupie) pytanie - jeśli nie radze sobie z ograniczeniem ww przy 5 posilkach dziennie, odjac jeden posilek? ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Nie.

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
To nie jest jedyna metoda w każdym razie

W ogóle to o co chodzi z tym, że sobie nie radzisz?

Zmieniony przez - Sheep w dniu 2013-08-26 15:42:44

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
znajdź takie źródła węgli by żarcia było względnie dużo a kalorii względnie mniej - w sensie niższej gęstości energetycznej. Tak to się ładnie nazywa. Na talerzu będzie większa objętość a kalorii z ww nie przekroczysz. Strączki są ok, bób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
no w sumie też się zaczęłam zastanawiać w kontekście pytania Sheep - czy Ty nie radzisz sobie bo przejadasz te wegle, czy nie radzisz sobie bo jesz ich za mało i nie wiesz jak dołożyć. Wówczas moją odp musisz potraktować odwrotnie :D i szukać wyższej gęstości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No to własnie...jak przejadasz to ostatecznie możesz zrobić sobie mniej posiłków a bardziej konkretne i z ww równo rozłożonymi. Tylko wtedy automatycznie wydłużasz przerwy między nimi mnie takie coś nie pasuje na przykład, wolę mieć posiłki bez ww niektóre niż mieć ogółem mniej niż 5.

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
hej, no co to jest za kupa z tymi nowymi dziennikami :(

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Vre, wszyscy dzis to przeżywają, ja też zresztą, nie wiem, nie pomogę...

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o ocenę diety/ćwiczeń dla dziewczyny

Następny temat

Niska i szczupła

WHEY premium