Jestem.
Wstawiam zaległe treningi (plus robiłam zadane przez Obli ćwiczenia i aero po treningu), misek nie, żeby nie zaśmiecać, ale odkąd tylko czułam, że mój żołądek dochodzi do siebie, trzymałam zadany rozkład, bez żadnych wpadek. Jutro pomiary, cudów się nie spodziewam, bo @ i ostatnio słabo było z treningami przez choróbska.
A z pozytywnych informacji... coraz bardziej podobają mi się moje plecy, na których widać chyba najwięcej zmian.
7.01.15
A. Przysiad
10x40kg/10x40kg/10x40kg
B1. Wyciskanie skos
12x8kg/10x8kg/10x8kg
B2. Przyciąganie drążka do brzucha
11x35kg/11x35kg/10x35kg
C1. Prostowanie nóg siedząc
12x20kg/11x20kg/11x20kg
C2. Wznosy z opadu
12/12/12 (cc)
D. Plank
ok. 15 s
9.01.15
A. MC
13x40kg/10x50/11x50
B1. Wyciskanie stojąc
10x8kg/10x8/10x8
B2. Przyciąganie drążka do klatki
15x25+6x35g/15x25+3x35/15x25+3x35
Tutaj nie jestem w stanie zrobić więcej niż 6-7 poprawnych powtórzeń z ciężarem 35 kg, a 25 kg mogę sobie machać 20 razy (od razu jest przeskok 10kg), więc pomyślałam, że będę robić zawsze 15x25kg plus tyle, ile dam rady z 35 kg.
C1. Wypady
10x10kg/10x10kg/10x10kg
C2. Uginanie leżąc
10x25kg/9x25kg/10x25kg
D. Pompki
11x
A przy okazji...
TRENINGOWO-DZIENNIKOWE POSTANOWIENIA I CELE NA NOWY ROK
1. Regularne i czytelne wypiski w dzienniku.
Nawet, jak będzie już bardzo późno, a będę bardzo zmęczona, poświęcę te 10-15 minut na estetyczny i treściwy wpis w dzienniku, żeby stworzyć pełny obraz tego, co robię i z szacunku dla osób, które poświęcają swój czas, żeby moje wypociny przeczytać.
2. Planowanie miski dzień wcześniej.
To u mnie leży i kwiczy, a potem wychodzą takie kwiatki, jak 100 g białka na obiad czy 120 g ww na kolację.
3. Rozplanowanie ww, białka i tłuszczy (a ww to już super szczególnie) równomiernie w posiłkach.
Bardzo important.
4. Co diety jeszcze się tyczy... więcej wody i zielonej herbaty, regularne godziny posiłków, przygotowywanie ich dzień wcześniej.
5. Cele: usystematyzowanie w/w spraw + do lata wyglądać najlepiej, jak tylko jest to możliwe, biorąc pod uwagę to, na co mam wpływ: własną pracę na treningach i dietę.
6. Na wczesną wiosnę: BIEGAĆ, z przyjemnością i bez spiny.
7. Zrobić SZPAGAT. 
