SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Tajski Olejek na Stłuczenia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 301 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 4267
Witam.Niedawno koleś przywiózł mi z Holandii tajski olejek,którym smarowałem nogi gdy miałem jakies obicia,stłuczenia czy krwiaki.Wszystko bardzo ładnie schodziło,bardzo dobry na piszczele po treningu na ciezkim worku.Po posmarowaniu na drugi dzień zero siniaków.Olejek śmierdzi dosłownie jak maść BenGay.Moje pytanie jest nastepujace:wiecie może gdzie w Polsce takowy dostać? Bo przetrzepałem wszystkie sklepy internetowe i nic.
Pozdro

"The spirit of thai boxing"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1758 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16193
zakladam ,ze to olejek kamforowy i zapewne dostaniesz go w aptece albo sklepach zielarskich,a jak to nie to ,to nie wiem

podatny na anielskie wdzieki

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
co wy chcecie od zapachu BenGaya ja juz się przyzwycziłem a nawet go polubiłem gorzej z moimi rodzicami kolegamietc.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 65565
możecie coś więcej powiedzieć o tych olejkach
czy to ten komforowy?
napewno by mi się przydał a niewiem czy usiebie w miescie dostane poza apteką lub sklepami zielarskimi

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1758 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16193
moim zdaniem to napewno ten kamforowy.moj kolega cwiczacy tajski go uzywal ,raz dal mi go nawet abym sie nasmarowal jest to raczej olejek rozgrzewajacy ale moze i faktycznie pomaga w "uszkodzeniach" piszczeli,nie wiem.sprobuj,nie jest drogi i napewno dostaniesz go w aptece.

podatny na anielskie wdzieki

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ile to kosztuje i gdzie mozna kupic?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 415 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 2901
siemka tez szukalem tego olejku ale w polsce trudno go dostac najblizej jest do kupienia w niemczech na e-bayu byl po 6-7 euro ... w polsce mozna kupic tylko tiger balm (tez do muay thai jest to masc rozgrzewajaca) chociaz ten olejek kamforowy moze byc dobry sam sproboje.
1

japan-cars.clan

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 343
można go było kupić w sklepie RING w Krakowie (www.ring.ghnet.pl) 

ONE WORLD ONE MUAY THAI

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 235 Wiek 39 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 3025
A ten olejek BenGay na co jest? Słyszałem kiedyś o olejku Bonzai lub Banzai który ułatwiał rozciąganie może to ten sam tylko źle nazwe napisałem?

...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2778
Witam szukalem na forum cos o tym olejku http://sklep.wojownik.com.pl/advanced_search_result.php?keywords=olejek&osCsid=3277f3b84e5d1037bd5f04ba71a92e90 czy to o ten sam o ktorym tu pisze??Stosowal ktos ten olejek?pomaga??chcialem sobie go zamowic ale nie wiemczy warto.pozdrawiam

"...pelna koncentracja ochraniacz do geby
tarcza,zwarte lokcie,zacisniete zeby,
lokcie zakrywaja miekkie brzucha czesci,
na dystans trzymaja niebezpieczne piesci..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2778
http://sklep.wojownik.com.pl/product_info.php?products_id=857 dokladnie o ten mi chodzi

"...pelna koncentracja ochraniacz do geby
tarcza,zwarte lokcie,zacisniete zeby,
lokcie zakrywaja miekkie brzucha czesci,
na dystans trzymaja niebezpieczne piesci..."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przysiega

Następny temat

chodzić na kicka czy nie chodzić.o to jest pytanie czy ktoś jest w stanie odp na nie?

electro
Polecane artykuły